Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mit gondoltok, jó a mai napi...

Mit gondoltok, jó a mai napi kajam? 26 nő,167/78, fogyás a cél

Figyelt kérdés

Reggeli:eszpresszó laktózmentes 1,5%os tejjel,zabpehely 35g, chia mag 7g,egy natúr joghurt, 1 kisebb őszibarack

Ebéd : kokuszolajon sült zöldségek (cukkini, répa, paprika) pontos számot nem tudok sajnos hozzá;kB 85g fasírttal(baromfi, házi), egy kávé utána, tej nélkül

Vacsora:rántotta 3 tojásból, cukkinivel, 2 szelet abonett kenyerrel

Napközbeni étkezésnek pufi rizst szoktam enni, plusz valami gyumolcsot, valószínű barack lesz most illetve úgy 2,5-3 liter vizet iszom. 10 kilótól sikerült már magszabadulni, meg 10tol szeretnék, mellette heti 3x futok illetve tornazni is szoktam. Kíváncsi vagyok mit gondoltok, min lehetne javítani. Az építő jellegű kommentekben köszönöm.


2017. júl. 4. 05:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen jó, viszont tudd, hogy a szép alakhoz tornáznod, edzened is kell :)

Minden olyan étkezés jó fogyáskor ami gluténmentes, cukormentes,minél több zöldség, kevesebb gyümölcs.

2017. júl. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
-Öt tartalmaz*
2017. júl. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha 10 kiló már lement, akkor valószínűleg jó a módszer. :)
2017. júl. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

én annyit tennék ehhez hozzá. hogy az abonettrt, puffasztott rizset vedd ki, mert feonyomja a vércukrot, okozhat éhséget, illetve inzulinproblémat. Sok a GI-je, heves inzulinválaszt vállt ki, ami a szervezetednek nagyon rossz.

Helyette ha muszáj rágnod valamit, rágógumi, vagy ha kenyérhelyettesítés kell, Szafifitt hajdinás lisztkeverékéből süss kenyeret. Mindenmentes, nem puffaszt, és szénhidrátcsökkentett.

2017. júl. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gyere fel a Kalóriabázisra, és akkor pontosan képbe kerülsz.
2017. júl. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!