Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Segitseg meg 10kg leadasahoz?...

Segitseg meg 10kg leadasahoz? (Keppel)

Figyelt kérdés

Kb 25kgtol szabadultam meg de beallt a fogyasom es nem mozdul lefele egy grammot se mar egy ideje. Nem tudom mit csinalhatnek. Elegedetlen vagyok tovabbra is a testemmel, nem tudom magam igy elfogadni. Segitsetek.

Kepek jelenleg: [link]

[link]

Tudom hogy nincs helyi fogyas de egyszeruen rosszul vagyok a hasamtol es a combomtol. Valami megoldas nem letezik megis?



2017. júl. 13. 22:32
 1/9 anonim válasza:
42%

Szerintem jó vagy már így :)


18F

2017. júl. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
Talan kene mozogni. Tudom, konnyu mondani, de nincs rajtad sok felesleg, es ha lenne rajtad izom, sokkal jobban neznel ki.
2017. júl. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen ez kimaradt hogy sportolok rendszeresen szoval ezert vagyok tanacstalan
2017. júl. 13. 22:59
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

A -10 kg biztosan erős túlzás lenne, max -5 ;) Egyébként nagyon jó az alakod így is:) Gratula a -25 kg-hoz!

Még kell idő, hogy megszokd a tested, főleg ha nem rég 25 kg-val nehezebb voltál.

Tippek a fogyáshoz:

-zöld tea por, macha tea. Nekem beválik.

-sok-sok víz, mindig legyen nálad 1,5 literrel, főleg nyáron. esetleg még citromos víz (de azt csak szívószállal, mert egyébként ártana a fogaidnak).

-rendszeres mozgás. Ha napi 20 perc akkor annyi, a lényeg, hogy legyen egy saját személyre szabott edzés terved, ami reális és betud illeszkedni az életedbe. Nem feltétlen konditeremre gondolok, bármi amit élvezel és szeretsz; kosár, röpi, tánc, jóga...most nyáron úgy is nyitva az összes uszoda, és ha olyan helyen élsz, biciklizz tömegközlekedés helyett! Ha pedig van kutyád, akkor sétáltasd meg esténként.

-Írd fel mit eszel. Nem kalóriaszámlálásra gondolok, szimplán étkezés naplóra. Megdöbbentő mennyire hasznos.

-Élvezd az evést. Komolyan. Rágj lassan, egyél olyat amit szeretsz és lehetőleg te magad készítsd el...könnyen meglehet szeretni a főzést, és nem olyan időigényes mint a legtöbben hangoztatják (ha valakinek az egészséges életmód nem ér meg ebéd előtt egy fél órát, az már az ő ügye). Az étkezés legyen rituálé, ne a TV előtt egy snickers. Kísérletezz az ízekkel, variálj át receptet, tálalj kreatívan, főzz a szeretteidnek...És soha ne legyen bűntudatod ha eszel! Ez segít abban, hogy élvezd a diétát (és az életet), és, ha rendesen betartod az étkezéseket, nem lesz szükséged nassolásra napközben.

-A többi módszert gondolom ismered -sok zöldség, gyümölcs, tk. liszt stb-, talán csak egy klisét ha kiemelhetek: Mérték. Nem baj ha csokit eszel, de azt mértékkel és lehetőleg jó minőségűt, minnél több kakaótartalommal. pld. minden ebéd után 1-2 kocka csoki. Jó kompromisszum, ha minden nap engedsz egy picit a kísértésnek (reggel egy kakaó a reggeli mellé pld), és nem engedsz az egyik nap bezabálok - másik nap semmit nem eszek hinta palintának.

A lelkednek pedig:

-Fogadd el magad! Az önelfogadás nem súlytól hanem önbizalomtól függ. Kívül-Belül. A kettő nem jár egymás nélkül. Hidd el idővel észre fogod venni te magad is, hogy már fogytál -25 kg-t..bár én "csak" 12 kg-t fogytam, nekem a ruhavásárlás segített sokat :D Na meg persze a képek amit utólag láttam magamról. Kb. fél évbe telt míg felfogtam, hogy nem 60-an x hanem 50 kg vagyok, szóval normális amin átmész.

Sok sikert! :)

2017. júl. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

10 kilót én is soknak tippelek a képek alapján, már most sem kevesek ízlése szerint jó az alakod :) Igen, van combod, én is folytatnám még picit.

Rendesen edzenék (nem tudom, mit sportolsz, de teljes testre nyomnék erősítő edzést), tömegelés és szálkásítás kéne olyan sorrendben, ahogy neked tetszik s megy.

Szálkásításhoz ugye kevesebb étel vagy több mozgás kell, ha a jelenlegi mennyiséggel nem fogysz, persze ha előbb tömegelsz, akkor a feljövő izom is segíteni fog,csak bírd ki addig. Az izomépítés lassú, fogyni gyorsabban lehet, de neked az most nehezen megy. Ez a te döntésed, még magamnál is nehéz eldönteni, mi legyen, én is le akarok előbb szálkásítani, ha nehezen megy is :D

2017. júl. 14. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Ha a barátod lennék leállítanálak. Szerintem szép vagy így :) 20F
2017. júl. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom megnyitni a képet,szarakodik a telefonom. Elküldenéd valahogy?
2017. júl. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
teljesen ugyanilyen alakom van
2017. júl. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Bence_ válasza:

Sajnálom, hogy azt hiszed, hogy - 10kg kell a boldogsághoz.

Tok jól nézel ki!

2017. aug. 7. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!