Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Egy nap zabálás belefér a...

Egy nap zabálás belefér a szülinapomon?

Figyelt kérdés

Diétázom, még négy kilótól szeretnék megszabadulni. Augusztus közepe fele lesz a születésnapom, addigra kábé még 2 kg-t tudok majd fogyni.

Arra gondoltam, hogy aznap teleenném magam egyfajta "all you can eat" módon, mindennel, ami hiányzik, szeretem, vagy esetleg kipróbálnám.^^

Előtte nap biztosan megyek biciklizni 36 km-t, aznapra is tervezek legalább otthon tornázni, másnap szintúgy biciklizni, hogy mérsékeljem a kárt. :)

Sajnos félek eléggé, hogy sokat hízom, persze tudom, hogy egy nap alatt nem lehet számottevően hízni. :)

És ez is tartja bennem a lelket, hogy addig kibírjam.^^

Nagy kárt okozna a hardcore zabanap?

Egyébként egy nap 1300-1400 kcalt eszem.



2017. júl. 19. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmi nem fog történni....

2-3 ezernél úgysem fogsz többet enni.

De még ha 10 ezret viszel be akkor is csak ki...:)

2017. júl. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%

Minimálisat hízhatsz, még sokezer kcalnál is inkább csak rosszul leszel s egy része nem jól hasznosul...


Nem tudom, milyen a diétád, de bizonyos esetekben nagyon rossz ötlet bezabálni, mert fájni fog. A mennyiséggel eleve ez van, "kihasználni" a napot és többszörösen túlenni magadat, pláne rosszabb fajta édességekből, nos, az nem is egészséges, nem is esik jól. Szóval mértékkel még kilengéskor is. Könnyebb, ha folyamatosan jókat eszel, fogyáskor is.

2017. júl. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szulinap! Siman mehet minden,csak nehogy abba a hibaba es mint en hogy-ooo ma ehetek mindent es eszek is mert en annyit ettem hogy nem alltam le mikor mar tele voltam ugymondva "minek hisz egy nap alatt ugyse hizok" inkabb egyel mindenbol egy keveset,tortat,sutiket mindent.Nemkell amugy ennyire drasztikusan venni az egeszet higy elottenap 36(!!!!)km-ert biciklizel.
2017. júl. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Sajnos volt már, hogy egyszerre nagyon sokat ettem, és nagyon rosszul lettem, inkább elosztom majd a mennyiséget. :)


Előtte nap azért biciklizem, mert megyek egy másik városba, és nem szeretnék elverni egy csomó pénzt busz- és villamosjegyre. ^^


Mentem már ennyit párszor, ma is voltam éppen ennyit, két részletben megyek mivel oda-vissza út, és imádok biciklizni. :)

2017. júl. 20. 20:20
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Jaj ne. Csak fájni fog. Sok lesz a savad. Ne
2017. júl. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Akkor azt hiszem maradok az öt kis étkezésnél, és itt-ott kiegészítem, például hozzácsapok egy szelet sütit az ebédhez.^^

2017. júl. 21. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!