Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ettől sokat hízhattam?

Ettől sokat hízhattam?

Figyelt kérdés

Súlyt tartok és kalóriát számlálok

Ma viszont ennyivel túlléptem a keretemet:

4 db vaníliás karika, 3 vagy 4 kicsi sajtos pogácsa (az aprósütemény fajta), egy turistás kifli (kis vaj és 3 szelet turista szalámi) és egy kis csomag (kb 10 db) Hit keksz meg nehány szem M&M's, plusz 1 db (nem egy zacskó, 1 db) hagymás-sós chips.

Ettől hízhattam valamennyit vagy ennyi még nem számít? Ha ma voltam kondiban (ezt az ott elégetett kalóriák felett ettem) akkor izomba fog menni, ha hízok?



2017. júl. 28. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
29%

Ha fogyozol miert eszel ilyeneket?😅😅

csalonapnak elmegy..

2017. júl. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudsz te olvasni? Itt van a kérdésben, hogy SÚLYT TARTOK...
2017. júl. 28. 21:02
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Bocsi,de sulytartsahoz is sok az ilyen.Persze szabad enni de mertekkel, ezzel sztem boven megvolt a napi kcal keret +gondolom mast is ettel ugyh nem igazan kene eroltetni az ilyet.Amugy meg ha kaloriat szamolsz akkor magad is megtudod allapitani hogy tullepted e vagy sem.En ma palacsintat es muzlit ettem,szamoltam es belefert.Ha ezt is szamoltad volna most tudnad,ezert nem tanacsos olyat enni amibe nemtudod mennyi a kaloria.
2017. júl. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ti tényleg nem tudtok olvasni?

Az is ott áll a kérdésben, hogy túlléptem a keretemet, tisztában vagyok vele.

Arra vagyok kiváncsi, hogy ez ha egyszeri alkalom volt, okozhat-e hízást?

2017. júl. 28. 21:38
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves #2

Szerinted akkor ha elmegyek vendégségbe pl rokonokat látogatni, vagy szimplán egy cukrászdába, ott se egyek semmit, mert nem tudom pontosan mennyi benne a kalória?

2017. júl. 28. 21:39
 6/7 anonim ***** válasza:
45%
Egy naptol nem hizol.En olyankor ha vendegsegbe megyek akkor aznap csalonap,hiszen ugysem tudom mi mennyi,egy heten egy olyan bele is fer.Cukraszdaba nem jarok,felesleges kaloria es meg is ehezek a cukortol,de mindegy ez egyeni.
2017. júl. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én se egymagam járok, dehát ha a barátaim elhívnak nehogy már csak nézzem ahogy ők esznek :D
2017. júl. 28. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!