Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ehetek csokit naponta ha belefér?

Ehetek csokit naponta ha belefér?

Figyelt kérdés
Még legalább 10 kilót kell fogyjak viszont szeretnék csokit enni mert 2 hónapja nem ettem. Ha belefér a napi kalória keretembe pl. 1 sor csoki akkor megehetem vagy inkább nem?
2017. jún. 30. 23:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze edd,csak nem tul jo mert egy sor csoki kitesz egy kissbb mennyisegu vacsit (ennyi kcalbol ehetnel egy jo tukortojast is)
2017. jún. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan! Én is szoktam enni, de én a magas kakaó tartalmúból 70-80%-ból egy-két kockát. Mondjuk nem naponta, hanem amikor úgy érzem, kell egy kis + szerotonin/endorfin
2017. jún. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze, ha belefér a kalória keretedb, akkor igen. A lényeg, hogy ne önsanyargatásból álljon a fogyókúrád. :)
2017. jún. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) akkor fogok enni mert nagyon kívánom már :D
2017. jún. 30. 23:47
 5/7 anonim ***** válasza:

Persze, ehetsz, a kalóriadeficittől fogysz. Nyilván olykor belefér neked ennyi cukor, de akinek nem, az is ehet cukormenteset.

Nyilván van, aki úgy dönt, hogy jobb, ha kerüli, ilyen vagy olyan okból, de más attól még eheti, főleg, ha hiányzik neki.

2017. jún. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen. Amúgy ajánlom a cukomnetes Wavel csokikat, tescoban es pennyben is szoktam látni (utóbbiban nagyon jó áron). Az étcsoki 70%-os, de van tejcsoki, és ízesítettek is (kókuszos, narancs).
2017. júl. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egyél :)
2017. júl. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!