Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha belefér a kalóriába és a...

Ha belefér a kalóriába és a makrokba ks, ehetek minden nap csokit?

Figyelt kérdés
2017. aug. 1. 13:40
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Ennek semmi köze nem volt a kérdésemhez :) sajnos és 200 grammnál is már hízok, pedog rendszeresen edzem és edzés alatt nem a kis jógát értem, amit pár nő tol, hanem trx, kettlebell, intervallum stb
2017. aug. 5. 11:20
 12/12 anonim ***** válasza:

Ha nincs köze, akkor miért kötöttél bele? Ha nem szólsz, nem írunk vissza.


Mindenki tud 200 gramm ch mellett fogyni, te nem mozogsz eleget hozzá. Mindegy, mit mozogsz, nyilván nem elég hosszan ahhoz, hogy ellensúlyozza a bevitt kalóriát.

Ha úgy nézzük, én kövéren sem tudtam 80 gramm fölött fogyni, mivel akkor éheztem és túl sok kalóriát kellett ennem, hogy ne készüljek ki. De ha kényszerítve lennék, 200 fölött is fogynék, természetesen, hisz az a deficiten múlik s tudok annyit mozogni s enni, hogy az meglegyen sok ch mellett is. Csak szabad akaratomból nem jönne össze.

Teljesen OK, ha neked X mennyiségű ch kell, ez nagyon egyéni. De van, aki 4-szer annyival fogy, mint te, felesleges csodálkoznod rajta.

2017. aug. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!