Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Milyen olyan ételek vannak,...

Milyen olyan ételek vannak, amik 200 kalória alatt vannak és finomak?

Figyelt kérdés

2017. aug. 11. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
LEginkább saláták lehetnek öntet nélkül
2017. aug. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden étel 200 kalória alatt van, ha elég kis darabot mersz belőle.
2017. aug. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Bármi, csak kicsi legyen.

Emberfüggő, ki mit tekint egy adag ételnek, én kalóriára megyek, nekem mindegy, maréknyi vagy kazalnyi.


2 tojásos rántotta kevés zsíron sütve uborkával pont beleférhet. Egy kis darab hús, szintén zöldséggel, kevés földimogyoró, bármi.

Zabkását is lehet 200 kcal alatt készíteni, csak nagyon pici lesz. 2 kis banán vagy 2 nagy körte is belefér, ez mondjuk nekem nem konkrét étel, de 200 kcal sem étkezés, max. aprócska, arra pedig sokan alkalmaznak gyümölcsöt, főleg most, szezonban.

2017. aug. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nagy mennyiség kell, akkor én is salátát ajánlok, némi tojásfehérjével, tojással vagy sajttal közte (bár én sült hagymával szoktam enni és az alma is jó bele). Finom, viszonylag méretes és nem sok kalória. A fehérjeforrások miatt kicsit laktató is, bár van, akit még a zöldség is laktat.
2017. aug. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1,3 kifli.😊
2017. aug. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!