Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Kenyér helyett mit együnk?

Kenyér helyett mit együnk?

Figyelt kérdés

Sok félé megoldásra kíváncsi vagyok.

Én eddig 3-4kenyeret ettem/nap. Lekéne szoknom,de mit egyek helyette?



Köszi a normális, segítőkész választ!



2017. aug. 25. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt már sokszor kérdezték és sokféle válasz is van rá.

Ki mit.

Van, aki abonettet, van, aki rizst, van, aki magkenyeret, van, aki zöldséget, és van, aki semmit.

Én általában ez utóbbi hármat, bár a magkenyér inkább magropogós, tojás nélkül s ma már kis rizsliszttel, az főleg jót tesz az íznek és ropogásnak. De ez nem mindig pótolja a kenyeret, természetesen, attól függ, mire használnánk... Lecsóhoz enni jó volt, most nem esett volna jó nyers zöldséget ennem hozzá, mint máskor, túl savanykás a paradicsom és kalória is több kellett...


Ha a kenyér volt az étkezésed fő része, kis egyébbel, akkor nehezebb, mivel akkor sok kalória esik ki a kenyér elhagyásával, aminek minimum egy részét pótolni kéne mással.


Az sem rossz megoldás, ha ritkán eszel olyan ételt, amihez kenyér kell.

2017. aug. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :D
2017. aug. 25. 17:44
 3/6 anonim válasza:
Én krumplit szoktam. Nagyon hamar jóllakom tőle és alacsonyabb a kalóriatartalma.
2017. aug. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Extrudált kenyér! (14-17 kcal/szelet)
2017. aug. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kell helyette enned semmit. Amikor eddig ízesített fehér kenyeret ettél, akkor egyél helyette tartalmas, minőségi ételt: zöldséget, fehérjét stb.
2017. aug. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Egyél nyugodtan kenyeret...kenyér mellett fogytam több mint 15 kg-ot az alapból kevés testsulyombol ;)
2017. szept. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!