Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A lényeg, hogy régóta kondizok...

A lényeg, hogy régóta kondizok, kb 2,5 éve, de voltak kihagyások,175cm vagyok 75kg, tavaly mikor mérték 16,6% volt a testzsír%-om. Elég lehet-e?

Figyelt kérdés

most így nyáron kb 4-5x tudok elmenni súlyzós edzést végezni, és mellette 2x eltudok menni futni, ez a futás elég, hogy csökkentsem a testzsír%-omat,

először csak 40percet futottam 10km/h, majd 66percet és kövire is 66percet 10km/h sebességel azaz 11km tettem meg, és 1110 kalóriát égettem el. folytassam ugyanígy, vagy más jobb lenne?



2016. aug. 14. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
ennyi edzés után azért az alapokkal nem lenne baj ha tisztába lennél...
2016. aug. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kenzo Tenma ***** válasza:
Étrend? lol
2016. aug. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Cortez70 ***** válasza:
Étrend kellene. Hiába futsz te bármennyit, ha nem úgy eszel.
2016. aug. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
De mi a célod? 75 kiló szerintem sok. Testzsír% méregetése fontos? Vagy csak jól akarsz kinézni? Ffi vagy,vagy nő?
2016. aug. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Először is, tanácsot kértem, és véleményt, nem károgást, elég sok mindennel tisztában vagyok, de attól kérhetek segítséget nem?

Másodszor, 18 éves vagyok és fiú. Kb van egy 80%-os étrendem, amit betartok, az étrend kb ezekből áll: sovány túró, sovány tej, gabonapehely jó szénhidrátokkal, tojás, csirke, és különféle húsok, rizs, bab, rengeteg zöldség, néha egy kis gyümölcs, naponta egy kis mogyoró, napi 3-4l víz

2016. aug. 14. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!