Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásításnál csak a kalória...

Szálkásításnál csak a kalória a lényeg?

Figyelt kérdés
Szóval ha a fehérjemennyiség is meg van, akkor számít, hogy a szénhidrátot miből viszem be? Baj, ha eszek csokit is, meg néha valamilyen tésztafélét, de kalória mínuszban maradok?

2016. ápr. 2. 12:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Baj. Töltsd le a Sárga kapszulát, és olvass picit.
2016. ápr. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hobbi szinten szerintem belefér némi csoki, süti, stb. (tapasztalat), csak ne legyen napi szintű és azokon a napokon is a kiszámolt ch-bevitel maximum negyedét, esetleg harmadát adja.
2016. ápr. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A sárga kapszula mellett érdemes ezt is elolvasni:


[link]

2016. ápr. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A csokival,nem teljes kiőrlésű tésztával az a probléma,hogy hirtelen emelik az inzulinszintet,és ez sokkal könnyebben hízáshoz vezet,mint az összetett szénhidrátok esetében.Tehát számít,hogy miből viszed be.Ha nincs jelentős súlytöbbleted,és nagyon akarsz bűnözni,akkor belefér,de csak heti egyszer egy csoki,vagy egy szelet süti.
2016. ápr. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Egyébként édességekre is vannak egészséges megoldások:


- ha mindenképp csoki, akkor legalább 70% kakaótartalmú étcsoki

- palacsinta zapehelylisztből, eritrites túróval édesítve

- edzés után néha megengedek magamnak egy sciteces proteinszeletet

- ez egy isteni recept, bár én nem mediterrán mixet tettem bele, hanem aszalt áfonyát és mogyorót

[link]


De ez sem hangzik rosszul:

[link]


Egyébként nagyon sok édességet meg lehet csinálni úgy, hogy ne kavarjon be a diétába.

2016. ápr. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Persze ilyen szarokkal lehet a legjobban szalkasitani

Idiota

2016. ápr. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De a zsír mindenképpen elfog tűnni, nem? Hiszen ha kevesebb kalóriát viszek be, mint amennyit elégetek akkor mindenképp elhasználja a szervezet az elraktározott zsírokat.
2016. ápr. 2. 13:51
 8/12 anonim ***** válasza:

#7: Nem. Olvasd el, amiket javasoltunk. Illetve olvass utána a gyors felszívódású szénhidrátok működésének.

De ne hallgass rám, nem értek hozzá... tavaly fél év alatt csak 23 kg-t fogytam nagyon minimális izomveszteséggel.

2016. ápr. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Akkor száradsz a legjobban ha belesz@rsz egy nagyot csak a kalória legyen meg.


Szerinted unalmukban diétáznak rendesen az emberek? Nem is értem.

2016. ápr. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam, hogy eszek valami olyat is amitől kevésbé fogyok, mert 1 hónap alatt 5 kilót fogytam 200kcal deficittel, gondolom ez túl gyors. Még egy olyan 2-3 kilót szeretnék leadni, és akkor elérném a 8-10%-os tzst, csak nem tudom, hogy lehetséges-e ha nem vagyok szigorú diétán.
2016. ápr. 2. 14:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!