Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Koplalással fogyni?

Koplalással fogyni?

Figyelt kérdés

Eléggé kövérnek érzem magam, és szeretnék fogyni. Szoktam mozogni is, de eddig nem sok ment le, szóval azon gondolkodtam hogy koplalással hátha sikerülne. Ma egész nap nem ettem semmit és nem érzem magam éhesnek. Egyébként 169 cm és kb 55 kg vagyok. Szóval a kérdés, hogy kb egy hét koplalással hány kg-ot lehet fogyni?


15/L



2017. szept. 25. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Az adataid teljesen normalisnak tunnek nem lehetsz anyira kover...koplalassal a leheto legrosszabb megoldas...az anyagcsered lelassul ezaltal is hizhatsz akar,
2017. szept. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Plusz ha nem eszel, izombol fogysz le, es a fejlodesedben sem tesz jot, te pedig faradt, ingerlekeny leszel,kevesbe tudsz figyelni stb, akar ossze is eshetsz 1-es voltam
2017. szept. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%
Biztos van penzetek elelemre akkor hasznald ki gondolj bele az etiop gyermekekbe, te pedig koplalni akarsz, hogy csontvaz alkatod legyen
2017. szept. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Testképzavar és buta ötletek... Verd ki a fejedből.


Egy napig kibírni nem ugyanaz, mint hetekig koplalni. Inkább olvasgass az emberi test igényeiről s a koplalás hatásáról, de tényleg.

2017. szept. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia!

Mivel rajtad nem igazán van felesleg, ezért nem is várhatod, hogy gyorsan leszaladnak majd a kilók. Ha fogyni akarsz, akkor cardio edzés, ha formálni, akkor nézz gyakorlatokat,rengeteg van az interneten.

Sok sikert!

2017. szept. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2017. szept. 30. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!