Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Miért nem látják az emberek,...

Miért nem látják az emberek, hogy van még mit leadnom?

Figyelt kérdés

18 éves, 170 cm és 51 kg vagyok. Mindenki azt mondja, hogy vékony vagyok én nem nem tudok rá hogy reagálni, sőt vicces nekem a helyzet, mert annyira nem igaz.

Még pár kilót szeretnék csak leadni, de már nem merem mondani az embereknek, mert rosszul reagálnak.

Szerintetek ez lehet azért, mert mindenkinek más a vékony, telt..stb jelentése és a hozzá tartozó kinézet?



2017. szept. 26. 12:53
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Ilyen adatokkal egészen biztosan vékony vagy. Hagyd abba a fogyózást, mielőtt baj lesz!
2017. szept. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Te máshogy látod magad, tükörben is. Ahogy a hangod is másabb egy külső másik személynek mint ahogy te hallod.
2017. szept. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
8%
Én 170 cm vagyok és 55 kg, rajtam és bőven van plusz 10 kiló, ezt se hiszi el senki.
2017. szept. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

Ezt hívják úgy, hogy testképzavar, és egyenes út az étkezési zavarokhoz.

Az persze lehetséges, hogy zsíros vagy, de ebben az esetben nem fog segíteni a fogyókúra, csak az erősítő edzés, kardióval kiegészítve, sok folyadék és helyes táplálkozás..és a helyes alatt nem azt értjük, hogy koplalunk minél keményebben. Ebben az esetben mérlegen még lehet, hogy nő majd a súlyod, ezzel nem szabad foglalkozni, inkább a centiket és a tónust nézd, azok nem hazudnak. :)


Abszolút átérzem a helyzetet, én is bekerültem anno ebbe az ördögi körbe, aztán végül rájöttem, hogy a környezetemre kell hagyatkoznom, nem a saját szememre, mert nem látok jól..nehéz elhinni, de létezik ilyen, nehéz belőle kitörni, de ez sem lehetetlen.


Sok sikert kívánok neked, remélem a helyes utat választod!


23L

2017. szept. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha a skinnyfat kategóriába tartozol (vékony, de izomtalan, inkább puha) akkor kezdj el edzeni. Ne félj a súlyoktól.
2017. szept. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%
Tuti vékony vagy. De van, aki 15 kiló feleslegnél sem érti, miért akar a másik fogyni, az okait most nem részletezem, hisz nálad veled van baj, nem a többiekkel.
2017. szept. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Aki elmebeteg, keressen elmeorvost! Ez rád vonatkozik kedves kérdező! Agyam eldobom már ezen a sok vernyogó anorexiás pcsán, komolyan. Legszívesebben levernék neked is egy nagy frászt, megérdemelnéd!
2017. szept. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
33%
55-60 kg lenne a normális, vékony testalkat.
2017. szept. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha azt latod, hogy hiaba vagy ennyi, de igen is lotyog itt-ott, puha vagy stb., akkor ne fogyozz, hanem menj el egy edzoterembe, vegezz rendszeresen, fokozatosan nagyobb sullyokkal erosito edzeseket, igy majd izmot epitesz, ami hidd el, szepen fog mutatni rajtad. Feszesse teszi a combod, karos, popsid, egybol jobban fogsz mutatni. Kozben vegezhetsz melle heti x kardiot is, igy szalkasodsz, feszesedsz. De az hidd el a tobbieknek, mar nem vezet jora, ha csak nem eszel rendesen, fogynal ebbol az 51 kilobol. Amugy is, ha hozol erre vagy 5 kg izmot, jobban fogsz kinezni, mintha fogysz meg 5ot izombol meg zsirbol. :D
2017. szept. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%

Anorexiás vagy, és tudod mi ebben a baj? Hogy 45 kilósan IS hájasnak fogod magad látni.


Én 170 cm 51 kilós vagyok és undorítóan nézek ki. Kiállnak a bordáim, nincs mellem-seggem, csípőcsontom látszik, a gerincem.

Viszont én nem fogyókúra miatt vagyok ilyen gebe, hanem mert egy hete fogműtétem volt és azóta nem tudok enni kb. semmit (meg előtte 4-5 napig a fájdalom miatt).


Amint megint normálisan eszek majd, feltornázom magam minimum 54-55 kilóra, mert ez siralmas, ahogy kinézek.

2017. szept. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!