Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » A Görög Zita féle Fit reggeli...

A Görög Zita féle Fit reggeli (zabkása) hizlal, vagy belefér reggelinek egy szálkásító diétába?

Figyelt kérdés
Elsődleges cél a nagy mennyiségű narancsbőr eltüntetése

2017. okt. 18. 09:11
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Vegyél normális zabkását. Az ilyen instant csodákat felejtsd el. Egyébként meg semmi sem hizlal, ha nem eszel sokat. És bármi hizlalhat, ha túl sok.
2017. okt. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Tartalmaz bizonyos antioxidánsokat, amik felpörgetik az anyagcserét, és nálam kifejezetten étvágytalanságot okoz. Néha hányingert is.

De ez úgy ampakk az ilyen zabos cuccokra igaz, amikben van mindenféle szárított gyümölcs, stb.

Szóval ez a kalória dolog nem egyértelműen igaz, nem teljesen mindegy, mit eszel.

2017. okt. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én zabkásából nagyon keveset tudok enni, mert nagyon hamar eltelít. Viszont utána 1-2 órával később már éhes vagyok. Szóval nekem egyáltalán nem jó, ha oda akarok figyelni arra, hogy kicsit kevesebbet egyet.
2017. okt. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A kalóriatöbblet hizlal.

A fentit nem ismerem, általában a zabkásáról fogok regélni, mert az erre is bizonyosan átvihető.


Nekem előnytelen a zabkása, mert nem laktat egy szikrát sem, csak hozza a sok szénhidrátot. Kifejezetten gátolja a fogyásomat. De van, akire mágikusan hat s kevéssel is jóllakik, valahogy átrázza a testet, ez nekem fura. Az enyém általában tudja, hogy elég kalóriát kapott-e, sajna vagy szerencsére...

S van, akit a zabkása ugyanúgy laktat, mint a rántotta vagy a süti vagy bármi más: jó nagy adag kell, akkor közel fél napig elvan még fizikai munkában is.


Tapasztald ki, rád hogyan hat, bár a zabkása annyira végtelenül egyszerű étel, hogy lusta ember legyen a talpán, aki nem képes megcsinálni magának, személyre szabottan.

2017. okt. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenképpen instant zabkását szeretnél, akkor ott a Vitalis, aminek 6-7%-ka cukor csak, a Görög zitásaké 25-30% között mozog.
2017. okt. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!