Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez a zabkása belefér?

Ez a zabkása belefér?

Figyelt kérdés

70g zabpehely

390g tej (mérleggel mértem, nem tudom hány dl, gondolom nem sokkal nehezebb mint a víz szóval 3,5-4dl körül)

10g vaníliás cukor


Ezt eszem reggel, majd még egyszer étkezem délután valami mást, de kerülöm a szénhidrátot. A cukrot el kéne hagyni? Ez kb 3 kockacukornak felel meg szerintem. 95kb-ről szeretnék lecsökkenni.

Tudom, hogy nagyon kevés az infó, de a zabkásáról a véleményeket meghallgatnám, pl hogy hülye vagyok a cukorral, meg vízzel kéne innom... stb.



2017. jan. 12. 13:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen.Vízzel kéne innod és cukor nélkül, édesítővel vagy fehérjeporral.
2017. jan. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szerintem is el kellene hagynod a cukrot!

A tej még hagyján lenne, de ez így nagyon sok.

Próbáld lassú tempóban változtatni, pl. fele-fele arányban csináld meg. Aztán a tej minél kevesebb legyen és próbáld meg elhagyni. A vaníliás cukor helyett használj édesítőt, de ha proteinporral ízesíted, akkor nem kell édesíteni se.

2017. jan. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

70g zabpehely: kb. 44 g ch, 4 dl tej: kb. 20 g ch - ennyivel számolj cukor nélkül.

Nem tudom, hány gramm ch a napi célod, és ez belefér-e neked, de szerintem aki "kerüli" a ch-t, az általában nem ilyen ételeket eszik. Nem muszáj zabot reggelizned, van annyi más étel. Pl. ehetnél valami fehérjedúsabb, nem édes reggelit is, jobban bírnád a következő étkezésedig.

2017. jan. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
És milyen proteinport ajánlanátok? Lehet ízesítettel is?
2017. jan. 12. 14:04
 5/14 anonim ***** válasza:

Persze,hogy lehet.

Amelyik neked szimpi,de én nem feltétlen ajánlom a legolcsóbbakat.

Scitec,Biotech USA,Myrpotein,Peak

Én ezeket próbáltam eddig de végül mindig visszatérek a biotech-es cuccokhoz :)

2017. jan. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Belinkeled a kedvenced ? :D
2017. jan. 12. 14:18
 7/14 anonim ***** válasza:
Amúgy lehet venni vaníliarudat - ebből kis darabot levágsz, felhasítod és a fekete port beleteszed a kásába. A vaníliától alapból édesebbnek érzed, pici édesítő bele és kész. Ugyanígy a fahéj is "édesít".
2017. jan. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Mindig az aktuális a kedvencem :D

most pl a csokis-toffes fehérje


[link]

2017. jan. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
És ebből mennyit teszel bele?
2017. jan. 12. 14:28
 10/14 anonim ***** válasza:

Le van írva mindig a csomagolás hátuljára az adagolás!

25-30 g szokott lenni.

2017. jan. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!