Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Nagyon elrontottam a mai...

Nagyon elrontottam a mai napot. Ha mozgok javíthatok még?

Figyelt kérdés

Reggel: 2 tojas egy szelet barna kenyér

Tízórai 2 alma

Ebéd: egy adag mediterràn csirke egy pici krumivàl

Es csinaltam zabkekszet ( 17 dkg zabpehely 12 dkg liszt 5 dkg mez 1 tojas 1 alma es 1 banan sutopor) ebbol megettem sajnos 6-ot annyira ízlett :(

Plusz 2 almat meg..

Mar teljesen tele vagyok szoval turi nem fogok enni, de ma talajtornàsztam és fogok még 1 óra intenzív hiit edzéwt csinàlni...igy nagyjàból javíthatom? :( ez a csalonapom volt se rettenetesen nagy buntudatom van


2017. okt. 27. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Ha bűntudatod van, miért csinálsz csalónapot? Ne görcsölj ennyire!
2017. okt. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Màskor nem szokott bűntudaton lenni, de amíg nagyon kövér voltan akkor sem ettem meg 6 sütit...
2017. okt. 27. 15:01
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, javíthatsz mozgással. Ha nagyon tele vagy, akkor facsarj ki egykét citromot és idd meg fél liter vízzel. Az majd segít.
2017. okt. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem értem a problémát. Sokat ettél? Mert ránézésre nem úgy tűnik. Én hasonló mennyiségből sütöttem kiskifliket, de a zömét megettem, gondolom, te nem 10 zabkekszet gyártottál s akkor is csak kb. ott lennél, mint én. Nem mintha a fentiekből tudnám a kalóriamennyiségedet, node a sajátomat sem, ma speciálisan ettem ahhoz, nem lehetett számolni (viszont elég hasonlóan ettem hozzád a tippemhez). De nem volt sok még mozgás nélkül sem.

Te pedig csalónapot tartottál s mozogtál, ahhoz képest nem is ettél sem rosszul, sem sokat.

Ha máskor ehhez képest eszel keveset, akkor lehet, hogy rád is fért egy ilyen nap.

2017. okt. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!