Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mit tegyek? Nagyon nagy baj,...

Mit tegyek? Nagyon nagy baj, ha ma többet ettem a kelleténél?

Figyelt kérdés

Ma jött meg és már régebben volt, hogy elájultam mensikor, azóta anyukám folyamatosan etet, ha megvan.

Szóval nagyon nagy baj, ha ma több lett? A következő volt a mai napra:

Reggel: 3db dupla csokis rúd(pennys) +1 banán

Most este nemrég: egy fél tányér sükt paprikás-sajtos főtt tészta 2 db csemege uborkával utána 6db kisebb csokis nápolyi.

Holnap mi legyen? Félek, hogy akkor is "sokat kell ennem". Teljesen elrontja a diétámat, pedig már nincs sok időm karácsonyig:/



2017. nov. 20. 18:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ma este menj el kocogni néhány kilométert és akkor helyrebillen az energiamérleged.
2017. nov. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Etethetne anyukád egészségesebb dolgokkal is. :) Én ettől ájulnék el, amit Te ma ettél, de kinek mi. Holnap egyél magadtól, de reggelire és vacsorára se szénhidrátos zsírt (hol az ebéd??), és akkor tudsz úgy "sokat" enni, hogy nem viszel be 100 gramm cukrot.
2017. nov. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem a mennyiség itt a baj, hanem az összetétel. Egy csokis rúd vagy 6 kicsi nápolyi még elmegy, ha ennél mellette zöldségeket, és legalább egy kevés húst vagy mást, amiből elég fehérjét viszel be. Beszéld megy anyukáddal, hogy édességek helyett sárgarépát, almát szeretnél nassolni, és holnap a vacsora is inkább párolt zöldség legyen valamivel, ne tészta.

2017. nov. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem úgyértve etet, hanem izél, hogy egyek vmit. Nekem meg nem volt kedvem a menzakajához. Ezt találtam otthon.
2017. nov. 20. 19:01
 5/16 anonim ***** válasza:

nem is kell fogynod... írd már le az adataidat?

a nyakam tenném rá h már így is túl vékony vagy..

2017. nov. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

#5:Honnan veszed?

160/52 17 éves lány. Hasamon, csípőmön, combomon van felesleg.

2017. nov. 20. 21:02
 7/16 anonim ***** válasza:
nem , nincs
2017. nov. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
ha már összeesel mert nem eszel eleget ott már baj van
2017. nov. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Talán ne egyél ennyi cukrot...

Az étkezésed pedig a te dolgod, ne hagyd, hogy más túlzottan beleszóljon. Persze nálad ez nehezített, mert meg kéne győznöd anyukádat, hogy nem fogsz elájulni. Végülis ehetsz rendesen, nem árt, ha vannak kalóriadúsabb napjaid néha, de azok tényleg rendes ételek legyenek.


Lövésem sincs, mennyi kalória a csokis rúd, de a többi étel elég kevésnek tűnik. Ha alig eszel máskor, akkor édesanyáddal értek egyet, bár én valami rendesebb és több fogásos ételt főznék, a sajtos tészta elég kolis vagy extragyors, néha beleférhet sokaknak, de azért lehetne jobb. Főleg, hogy fogyni akarsz.

2017. nov. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Írtad, hogy karácsonyig nincs sok idő, azt hittem, van rajtad jópár pluszkiló... Most az a minimális igazán lemegy rendes evéssel addig, bőven és lazán, akkor is, ha a menses idején még deficitben se leszel.


Fehérjét azért egyél (jó, ott volt a sajt, de tuti nem elég), mert ha izomból is fogysz, akkor azért tovább tart a fogyás s a végén elég véznácska leszel.

2017. nov. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!