Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mit gondoltok, még hány kg-t...

Mit gondoltok, még hány kg-t kéne fogynom? 😊🏃🏻

Figyelt kérdés

Kb.1 hónapja kezdtem a kcal számláslást,és úgy leadtam 4kg-ot.

Most vagyok 54.3 kg.A lábam az izmos,de a derekamon még van felesleg.

A krumplit,tésztát szinte teljesen elhagytam.Cukros eteleket is ritkán eszek.Ma 53 percet szobabicikliztem,1 órát eliptikus trénereztem és 30 percet és futottam 10.2 km/h-val.

Hétvégén van időm sportolni annyit mint ma.Hétköznap napi 1 órát szoktam eliptilus trénerezni.(Ilyen intenzíven sportolni egy hete kezdtem el)


Mielőtt jönnétek,hogy biztos éheztetem magamat,leírom a mai étkezéseimet.


Reggeli:Cappucino édesitőszerrel,1 szelet ch csökkentett graham toast kenyért 2 szelet csirkemell sonkával,és egy szelet pannónia light sajttal.


Ebéd:Babgulyás,2 db sült édesburgonya


Vacsi:1 áfonyás joghurt,koffein mentes kávé édesítőszerrel


Nasi:1 olyan szendvics mint reggelire


161 vagyok,és 54.4 kg

Mennyot kéne fogynom,hogy az átlagos testalkat határán legyek és inkább karcsú testalkat szerű alkatom legyen?(nem a sovány vagy nagyon vékony)


Egyrészt azért szertnék fogyni,hogy jobban nézzel ki,és nőjjön egy kicsit az önbizalmam,másrészt mert ebbem az évben lesz a ballagóm és tuti olyan ruha lesz megszavazva ami ilyen testresimulós,szóval jól kéne,hogy álljon rajtam.


Az osztalytrasaim ilyen vagy magasabb magassággal 44-51 kg között vannak,szóval én vagyok a legkövérebb.


Légyszíves ne ellenséges válaszokat írjatok,hanem tényeleg olyat ami a kérdésemre válaszol.🙂


köszönöm előre is a válaszokat😇


(Elnézést az esetleges helyesírási hibákért,telefonról írtam.)


Köszönöm azoknak akik eddig végig olvasták



14/l



2017. dec. 10. 19:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés fehérje :( Lehet azert nem tetszel magadnak mert zsirosan vekony vagy rendes diétat kovess ne ne egyél :)
2017. dec. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Es nem jo ilyen hirtelen terhelni a szervezetet :)
2017. dec. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Max még 5 kg-t fogyj. Nem szép ha egy lány csont és bőr. De a súlyod most is tökéletes☺ a 49-50 kg már a minimum.
2017. dec. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Hagyj fel az édesítőszerrel, "light" sajttal és "light" mindennel. A kávé cukor nélkül is finom, pár nap és megszokod.

Olvass utána az adalékanyagoknak és hatásuknak, rosszabbak mint amit az igazi zsír vagy cukor tenne a szervezeteddel.

Több zöldség és szezonális gyümölcs (vagy fagyasztott) kellene. Áfonyás joghurt helyett vegyél naturt, abban semmi adalék nincs, adj hozzá te friss gyümölcsöt.

A fenti napodon kb 2db édesburgonyát ettél, kis hagymát meg répát (ha volt a gulyásban) ez nagyon kevés.

Vitamint szedsz? Mert az étrendedben szinte semmi nincs.

Egyébként 14 évesen még nem végleges a testalkatod, most kezdesz majd csak igazán változni! A lényeg hogy egészségesen étkezz és (friss levegőn) mozogj. Nem muszáj elliptikus trénerezni, lehet sétálni a parkban vagy bringázni, korizni, ami sokkal szórakoztatóbb.

És mosolyogj! Az mindenkinek jól áll :)


30N

2017. dec. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Ma ezet ettem:reggeli egy szendvics

Ebed:tejfolos teszta sajttal

Vacsira meg iszok majd egy protein shaket


Igen,szedek C-vitamint es Centrum vitamint

2017. dec. 14. 14:50
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Látom hogy szeretnéd jól csinálni, de nem vagy elég tájékozott. Ráadásul 14 vagy, így rád más javallatok vonatkoznak, mint pl a 20 év felettiekre.


Szerintem több zöldség kell. Saláta, uborka, savanyúság, kelbimbó, tökfélék most szezonban vannak, cékla, káposzták, répa stb. Rengeteg módon el lehet őket készíteni. Szerintem krumplit ehetsz, nincs vele semmi baj. Fehér rizs helyett egyél barnát és szuper a hajdina, quinoa és köles (ugyanúgy kell elkészíteni).

A protein shake felesleges. Csinálj turmixot, olcsóbb és kell a benne levő vitamin és rost! (finomabb is)

Müzliket szereted? Mogyorót, magvakat, diót lehet eszegetni, sok jóság van bennük.

A lényeg: felejts el mindent amire az van írva hogy diétás, light, cukormentes stb.

Olvasd el a cimkét, mennyi a cukor, a zsír, a rost, az édesítő és az adalék. Ez a fontos.

A mozgás bármilyen formája jó neked, nem muszáj csak futni vagy trénerezni. A suliban is biztos van lehetőség csapat sportra.

Ha fittebb leszel, akkor a súlyod is normális lesz és a rendszeres mozgás nem hagyja hogy elhízz. Ráadásul a tanulás is jobban fog menni ha jobb a vérkeringésed. De ne fogyózz, még növésben vagy!

2017. dec. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
UPDATE:52.7 kg vagyok most 😊
2017. dec. 22. 21:03
 18/20 aranyos121 válasza:
az elég is
2017. dec. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Sehányat,igy vagy jó,ahogy vagy.
2018. jan. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ne fogyj semennyit, ez a normál testsúly ;)
2018. jan. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!