Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az alakomról,...

Mit gondoltok az alakomról, kéne még fogynom?

Figyelt kérdés

[link]


167 cm vagyok kíváncsi vagyok hány kilósnak néztek és hogynit gondoltok az alakomról:)


2016. jan. 24. 23:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Mondjuk ha nem húztad volna be a hasadat akkor normálisan is lehetne válaszolni, meg persze egy normális kép sem ártott volna te észlény. :D
2016. jan. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
88%
Az ilyen kérdések láttán mindig érzek némi szánalmat.
2016. jan. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kellene formásodnod, de mondjuk ha én holnap reggel ezzel az alakkal ébrednék, hát a seggem a földhöz verném örömömben, de tényleg. Olyan 60 kilósnak saccolnálak, de ebben a tippelősdiben nem vagyok nagyon jó.
2016. jan. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egész csinos, most jöhet a tömegelés :D Legalábbis én abba kezdenék, ha így néznék ki. De ez ízlés dolga, habár kicsit több izom tuti nem árt.
2016. jan. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Gyk szinten ez pont kiváló kép. Láttam már itt rosszakat, na azon 10-20 kiló pontossággal sem tudtam volna megmondani, mi van.

De tippelni eleve nem tudok s kit érdekel, hogy hány kilós vagy, kérdező? Illetve persze ha több kiló vagy, az jobb ugyanahhoz a térfogathoz, mivel több izmot jelent.

2016. jan. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

60 kg körül lehetsz, nem?

De amúgy nem a kilószámtól függ, hogy csinos vagy-e. :)

Az adottságaid jók (hosszú combok, arányos csípő-derék), egy kis sportolás persze soha nem árt!

2016. jan. 25. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Szia. Én lány vagyok és sztem tökéletes alakod van! :D Ne változtass semmit, mert ez pont jó. Én ennél kicsit vekonyabb vagyok, és mindenki anorexiásnak hív... Pedig tobbet eszek mint az egész város egyszerre :). Szoval en orulnék ha ilyen alakom lenne mint neked. :)
2016. jan. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szerintem 57kg lehetsz és jó alakod van nagyon :) bár behúztad a hasad ,így nem tudom az,hogy néz ki alapból,de a képen minden okés rajtad.
2016. jan. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha fogyni akarsz, akkor beteg vagy.
2016. jan. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tuti nem vagy 60 kg.

Én 175 cm vagyok és én vagyok 62, se nem sovány, se nem duci.

Te vékony vagy és még alacsonyabb is nálam.

Szóval én olyan 55 körül tippelem.

Fogyni ne akarj már, mert nincs hova.

2016. jan. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!