Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Kb 3000 kcalt bevágtam ma....

Kb 3000 kcalt bevágtam ma. Borzalmasan erzem magam. átlagban 1200 korul eszek. Ez nayon tönkreteszi a diétamat? Nagyon késlelteti?

Figyelt kérdés
2017. dec. 13. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:

"Borzalmas vagy. Hogy tehetted meg ezt a vétket?

Büntetésként fuss annyit, hogy elégess 1800 kalóriát. :D:D"


Jól esett? Ha igen, akkor egészségedre.

2017. dec. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Ha egy napot "rosszul" kajálsz akkor az nem számit semmit,úgyanúgy mintha egy napot diétáznál,az se.Ezt nem én találtam ki,hanem egy személyiedző könyvében olvastam.Magyarul nem hat a diétádra.
2017. dec. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy túl kevés az az 1200, ezért kajáltál be ennyire?


Egyébként egy nap annyira nem számít.

2017. dec. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel semmi baj alkalmilag, amennyiben nem érzed rosszul magad fizikailag. Mert az erős túlevés azért sokk a testnek s nem egészséges.


Nekem 1200 kcalok után egészen természetes lenne, bár nekem jó az étrendem és 2000 kcalt szoktam enni 2 db 1200-as nap után, de ha muszáj lenne egy hétig ilyen picit ennem, tuti menne sokkal több is. Valamikor enni kell rendesen... De lehet, hogy te sokkal kisebb kalóriaigényű vagy s az 1200 remek számodra, s ennyi evés mentális probléma volt. De ha éhes voltál vagy csak kell néha egy kis lazább nap s nem elszabadult a pokol, csak eme egyetlen napon rendesen ettél, az OK.


Hogy mit csinál a diétáddal, az nem tudható, hisz lövésünk sincs a kalóriaigényedről.

Ha az 2800, akkor ma nem fogytál, sőt híztál pár grammot, ha jól hasznosult az étel, de máskor koplalsz, ami nagyobb baj.

Ha az 2000, akkor az 3 nap stagnálás, kiejtett magával együtt 2 másik napot.

2017. dec. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!