Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak? Tönkreteszi...

Hogyan fogyjak? Tönkreteszi az izületeim a futás?

Figyelt kérdés

115kg vagy próbáltam futni a héten is de nagyon nem ment és sajnos a környék is elég dombos, pár percig birtam csak és másnap is eléggé fájt a térdem.. fogyni szeretnék!!!! de féltem a testem :( bicikli sem opció sajnos, koliban nincs bicajom... :/

mi lenne a megoldás? milyen ételek vannak amiket könnyen eltudnék készíteni magamnak is? :)



2015. febr. 28. 19:19
 1/9 anonim ***** válasza:
ajánlom a dagadt köcsögöket a fb-n. Nem vicc, tényleg ez a nevük :)
2015. febr. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
rizs és csirke vagy pulykamell, rizsből kb 150gram kéne húsból meg 400gram per nap, ha kondiba nem tudsz járni akkor fussál úgy hogy 30 sec et futsz rendesen 1 percet sétálsz és kifújod magad és ez ismétled 15 percen keresztül. Ha futás tényleg gázos a térded miatt sétálgass 45-60 percet a dombokon.
2015. febr. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
de ha privátban dobsz egy emailt, küldök neked egy kis olvasmányt ahova minden le van írva tömören hogy mit kéne enned és mozognod.
2015. febr. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

francokat kell neki ennyi rizs.

a hús/tojás zöldség ami stimmelne és edzés után mehetne némi ch csak.

első körben az inzulin szintjét kellene optimalizálni.

ilyen tömeggel nulla izommal és nulla ízületi erővel igen,tönkre tehet a kocogás.

a térdedet és a gerincedet is.

2015. febr. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
A fogyás 80%-ban a kaja műve. Szóval ha fogyni akarsz ne egyél szemetet. Zöldség csirke vagy rizs csirke de van egy valag más étrend neten. Futást is felejtsd el. Ilyen súlyal szétcseszed a térded és még fogyni sem fogsz. Futásnál olyan pulzus tartományba kerülsz ami nem a zsírodat égeti, hanem az izmot (átmenetileg). A zsírégető zóna a max pulzusod 60-70%-a. Ne add fel és ne a kilókat számold hanem a zsírod kerületét.
2015. febr. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Először is:

Ügyes vagy, hogy nekikezdtél a futásnak :)

Másodszor:

Nem muszáj futnod, elég ha mész naponta fél órát sétálni, meg ilyesmi.Nem akarlak megbántani, mert nem bántásból mondom, de a te nagy súlyoddal még a séta is jó tenne.De nem kell nagyon féltened az izületeidet, mert sokkal többet is bírnak.Vagy csak kocogj egy keveset, utána séta, megint kocogás.De fogyni úgy is tudsz, ha sok vizet iszol.De jobb a hideg víz, mert a tested azzal is kalóriát éget el hogy felmelegíti a vizet.Ha csinálsz napi 4-5 felülést, vagy amennyit bírsz az is jó.Nem tudom hány cm magas vagy, de szerintem naponta maximum 3000 kalóriát vigyél be.Ha húst szeretnél enni, válaszz mellehúsát, ha valami köretet választassz akkor meg rizset.Fogyassz natúr joghurtot, és kefírt a fehérje miatt.Ne aggódj, tudom mit beszélek, én is túlúlyos vagyok.78kg, 13 év, 169 cm.

2015. márc. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bocsi a helyesírási hibákért, siettem
2015. márc. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
kefír a fehérje miatt?:)))
2015. márc. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bocsi siettem :).Am azt akartam írni hogy tojást egyen sokat nagyon kicsit fűszerezve vagy anélkül, mert abban van fehérje.Csak valahogy elcsúsztam XD
2015. márc. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!