Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Sikeres fogyósok! Elmondanátok...

Sikeres fogyósok! Elmondanátok néhány dolgot? (10-40kg)

Figyelt kérdés

Szóval akik kalóriaszámlálással és mozgással fogytak le 10-20 akár 40 vagy több kg-ot tehát nagyobb súlyt. Mennyit fogytatok? Mennyi ideig tartott hogy elérjétek a célotokat vagy ha még közben vagytok akkor mennyi ment le és mennyi van hátra? Hogy bírtátok? Milyen ételeket főztök vagy ha nem főtt étel akkor miket esztek hogy ne unjátok meg? Nem nehéz vagy az eleje nem volt nehéz?

Köszönöm a válaszokat.


2017. dec. 31. 11:14
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és tudom hogy sok ilyen kérdés van de gondoltam hátha vannak újak
2017. dec. 31. 11:26
 2/6 anonim ***** válasza:
26kg-ot fogytam, majd 2kg-ot visszaszedtem 8 hónap alatt. Rengeteget(szó szerint) mozogtam. Mindenhova én mentem (vásárolni, postára, kutyát sétáltatni + suliba stb stb) és mindnehova gyalog, ez napi kb 4 vagy több óra séta. Minden este másfél órát edzettem, aktívan. Aztán jött a nyári szünet és beiktattam még reggeli kardiót is, egyiknap futás, másiknap bicikli + nehezítettem az edzéseimem is, mert már kevésnek éreztem. Teljesen megváltozott az alakom, mintha nem is én lennék, totál másként nézek ki. Nagyon komoly. Ja, és emellett az elején (mivel hülye voltam, megbántottak) alig ettem, igazából csak salátákat, 600kcal körül. Később normálisabban kezdtem étkezni, napi 1100-1300kcal.
2017. dec. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

22 kilót fogytam, kalóriaszámolással. Nem volt nehéz az elején sem, mert számtalan csodadiéta után döntöttem úgy, hogy előveszem a mérlegem, és mindent lemérek. A sport mindig is része volt az életemnek, így csak annyi volt a különbség, hogy egyre könnyebben teljesítem a távot. Az eleje olyan szempontból nehéz, hogy nem rögtön látod az eredményt, így "mi értelme ennek" kérdések gyötörtek. Az első 10 kiló alig tűnt fel valakinek, -15-nél már napi szinten 5 ember csodálkozott. -20-nál már untam a sok csodálkozást. Most, -22-nél már ritkultak a csodálkozások, megszoktak az emberek így. Magamat nem kellett elfogadnom normál testalkatúként, mert 3 év alatt pakoltam magamra a felesleges súlyt, előtte is így néztem ki. Pontosan fél évembe telt a fogyás. A kalóriaszámolás azért volt jobb minden másnál, mert naponta ehettem olyan édességeket mértékkel, amiktől meghíztam (csoki, süti). Persze itt is figyelni kell, hogy az egészséges ételek túlsúlyban legyenek. Így visszagondolva nem volt lemondás a részemről, csak egyre jobb közérzet, visszatérő magabiztosság és sikerélmény. Hidd el, 2 hét, mire legyőzöd magad, fél év alatt meg teljesen új külsőt ajándékozhatsz magadnak.

26/N

2017. dec. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok: 1300-1400 kalóriát ettem naponta, ezzel és heti 5x 45 perc testmozgással heti 1 kilót fogytam. Hozzá kell tenni, hogy nincsenek komoly betegségeim, egy diabéteszes, pajzsmirigybeteg biztosan másképp fogy le ezzel a módszerrel is.
2017. dec. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm!! :D
2017. dec. 31. 12:57
 6/6 zsirdagadék_ válasza:

Én két éve csináltam egy ilyen fogyókúrát, akkor 20 éves voltam (az elején 19, ha ez számít), 177 cm magas és az elején 105 kg. A cél 85 kg volt, amit kis híja össze is hoztam, a mérleg 86-88 között szokta mutatni, ami részemről teljesen oké.

A fogyókúra négy hónapig tartott, és *lekopogom* azóta is tartom ezt a súlyt, még ünnepekkor sem megy 88 fölé a mérleg.

Hogy hogy bírtam? Azt mondanám, hogy az első egy-két hét pokoli volt, utána kialakult bennem az igény a rendszeres testmozgásra és megszűnt bennem az igény a nagy étkezésekre. El lehet jutni oda (én el is jutottam), ahol nem azért folytatom, meg nem azért tartom be, mert "xy távoli cél", hanem mert nem esik jól kihagyni a mozgást és nem esik jól sokat enni.

Ami az ételeket illeti, alapból sem főzök sok hízlaló dolgot, azon nem változtattam semmit. Sok zöldség, csirkehús, inkább a mennyiségen kellett a szememet rajta tartani. Ez az ami nem volt mindig könnyű, ugyanis nem átallok nagyképűen bevallani, hogy rajongok a saját főztömért.


Összegészében egy elég élhető módja a fogyásnak, ha valaha ismét fogyóznom kellene, tuti ugyanezt a módszert választanám.

Ha jól látom, ezzel megválaszoltam az összes kérdésed. Ha netalán tévednék, vagy van még kérdésed írj nyugodtan, akár privátban is. Szívesen válaszolok, segítek, ha tudok.


22/F

2018. jan. 1. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!