Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Milyen volt a mai étrendem?...

Milyen volt a mai étrendem? Sok, kevés, pont jó? Fogyókúrázom.170/66 (bővebben lent)

Figyelt kérdés

-12 dkg csirkemell (nem rántott) salátával,5 evőkanál bonduelle gold kukoricával (cukormentes),kb 25 db kis krutonnal+saláta öntet (150 kalóriás egy kis zacskó,rajta van)

-3 db szaloncukor

-5 dkg rizses,húsos,brokkolis,zöldbabos rakott "valami" (nem tudom a pontos nevét,mert nem otthon készült :D)

-10 dkg light trappista sajt

-10 dkg 80%-os hústartalmú csirkesonka

-12 dkg csirkemell megint+kruton (ugyanannyi,mint először)


2018. jan. 7. 22:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést ajánlom a figyelmedbe, ha szerinted a többletfehérje annyira jó:

https://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__9..


Ill. a glükoneogenezisnek olvass utána, mert az megy végbe a testedben, ha túl sok fehérjét viszel be.

2018. jan. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Egyébként olvastam azt a kérdést.Rég rossz lenne,ha napi 90-130 gramm fehérje miatt probléma lenne a veseműködéssel vagy a májfunkcióval egy egészséges szervezet esetében!Mi van akkor azokkal,akik paleo diétát tartanak,illetve napi 200-250 gramm fehérjét is bevisznek? :)
2018. jan. 8. 23:07
 13/15 anonim ***** válasza:

Azok el is használják, vagy el vannak hízva, mint a rossebb.

Az alap biológiát tekintve ez a két lehetőség van.

Napi 90g fehérje 66kg-val rendszeresen sportoló személynek reális.

200g körül versenysportolónak vagy testépítőnek csak.

2018. jan. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Egyébként meg nem is értem, minek teszel fel kérdéseket, ha meg vagy róla győződve, hogy a szar étrended valójában jó. Dícséretet vártál? Mert ahogy nézem kb. senki nem ért veled egyet.
2018. jan. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Csak a kalória érdekelt,hogy mások szerint rendben van-e.Tudod benne van a kérdésben. :) Aztán utána is írtam már,ha tudtad értelmezni! ;)

Amúgy meg ebben a kérdésben a 2.válaszoló tökéletesen leírja,amire gondoltam a fehérjével kapcsolatban. https://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__9..

2018. jan. 8. 23:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!