Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Túl kevés fehérjét viszek be,...

Túl kevés fehérjét viszek be, mit kellene ennem?

Figyelt kérdés
Nem eszem húst, sem tojást, mit egyek, hogy elegendő fehérjéhez jusson a szervezetem?

2018. jan. 15. 00:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Túró, sajt, hüvelyesek s egyéb zöldségek, olajos magvak, gabonák... Bőven van valamirevaló fehérjét tartalmazó étel. Persze az említettek némelyikéhen nincs sok, de attól még tud számítani, sok zöldség pedig bár nem fehérjedús, de nem is kalóriadús, úgyhogy semmi gond nincs azzal, ha 1-2 kilót eszel belőle. Persze nem muszáj, az embernek többnyire jópár fehérjeforrása marad, a legkorlátozottabb étrendeket kivéve.
2018. jan. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Unikornispata ***** válasza:
64%
Halacska :)
2018. jan. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%
Tojást miért nem eszel? A nagyüzemi nem termékeny....sosem lenne belőle pipi.
2018. jan. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat :)

#2 elfelejtettem írni, hogy halat sem eszem

#3 nem szeretem a tojást :/

2018. jan. 15. 08:47
 5/7 anonim ***** válasza:
A napi ajánlott mennyiség 50 g. Ha eleget eszel, akkor nehéz ez alá menni. Én oda se figyelek a bevitelére, és így is sokszor 100-120 g-ot viszek be egy nap.
2018. jan. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
17%
Tejecskét.
2018. jan. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Lovat
2018. jan. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!