Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hizni fogok? Szerintetek kb...

Hizni fogok? Szerintetek kb mennyit? 15/l

Figyelt kérdés

Legyszi csak komoly valaszokat...

A heten negyedszerre ettem 2000 kaloria korul/folott. Szerintetek hizni fogok/hiztam? Holnaptol mindenkepp vissza akarok allni a dietamra.


173cm/58,8kg ((lany vagyok))


2018. jan. 20. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha kcal pluszban voltál és nem mozogtad le, akkor igen.

De ez tök 1értelmű

2018. jan. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1 kg zsír=kb 7000 kalória.


Ez azt jelenti, hogy 7000 kalóriát kell elégetni vagy bevinni pluszban, ahhoz, hogy 1 kg zsírt leadj vagy felszedj.

2018. jan. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha diétázol ne egyél 2000 kcal felett.

Ha nem mozogtál annyit, hogy deficited legyen az bizony hízásként fog jelentkezni.

Az, hogy pontosan mennyit nem tudhatjuk, mivel nem tudjuk mennyivel volt a szükséges keret felett, mennyi a szükségleted és mennyit mozogtál.

Amúgy én megkérdőjelezném, hogy ilyen magasság és súly mellett szükség van-e fogyira. Lehet inkább feszesíteni, formázni kellene.

2018. jan. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hat ha magambol indulok ki. En alapbol minimum 2400at eszek azalatt fogyok. Bnom meg 1500folott hizik. Szvsz relativ
2018. jan. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom még csak az átlagot sem, nyilván 2000 alatti, nemhogy azt, hogy te ennyivel fogysz vagy sem... Én stagnálásra tippelek, így vakon, a mozgásmennyiségedet sem ismerve, nemhogy az anyagcseréd sebességét.
2018. jan. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!