Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Tegnap sokat ettem, ha ma nem...

Tegnap sokat ettem, ha ma nem eszek semmit, akkor nem fogok hízni a tegnapitól?

Figyelt kérdés

Tegnap elég sok hülyeséget összeettem:

-daragaluskát cukros-fahéjas tejföllel

-kb 8-10szem kekszet

-2db banánt

-4db prószát


Ha ma nem eszek semmit, akkor nem lesz olyan rossz hatással(nem hízok) a tegnapi kajálástól?


Aztán holnaptól folytatnám a diétámat.


Köszi és légyszi komoly válaszokat.



2017. okt. 30. 09:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
59%
Nagyon okos meglátás!
2017. okt. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem a hét hátralévő napjain se egyél.
2017. okt. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
53%
Idefigyelj te "hü*e"! 1 kg hìzàshoz 7000(!!!) kcal többlet kell a napi szüksègleteden felül! Felfogod ba*meg? Szerinted 1 nap alatt megettél annyi pluszt? Ugye hogy nem. Akkor meg ne kèrdezgessetek baromságot ès tajèkozòdjatok a test működéséről, hogy legyen fogalmad ròla.
2017. okt. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
86%
Csodálkozom az ilyen kérdéseken, hogy a kérdezők hogy tudnak életben maradni, ha egy átlag ember napi kalóriaszükségletét alig megközelítő ételhalmot a világvégének képzelnek.
2017. okt. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
55%

Nem volt sok, de az összetétel nem az igazi. Ilyen sok szénhidrátot (s mellé zsírt) az engedhet magának, akinek nem aprócska a kalóriakerete. BÁR lövésem sincs, mennyit ettél, hisz mennyiség és méret nem sokszor van, ahogy az összetétel is számít. Ha a galuska egy nagy tál volt és ráöntöttél egypár deci 20-25%-os tejfölt (a tejföl bruális, hiába zsíros, jól eteti magát, főleg, ha évek óta nem etted, tapasztalat), az erős. Ha picike volt a mennyiség, akkor nem is ettél olyan rengeteget, bár tény és való, nem akárki fogyózik ennyivel. Akkor tegnap nem fogytál, nagy kaland.


Te ismered magad, te tudod (vagy te sem), hogy lelkileg és fizikailag milyen hatású egy minimum 36 órás böjt számodra. Ha ezt tűzoltásként csináljunk ész nélkül, azt kevésbé helyeslem, mint amikor valaki tudja, mit vállal és elégedetten, túl zavaró éhség s rossz közérzet, energiahiány nélkül végig is csinálja.


Felesleges egy ilyen nap miatt pánikolni, nyugodtan folytathatod a diétádat ma.

Ha koplalósra akarod venni a figurát, de nem passzol neked a böjt, akkor legalább fehérjét egyél, ha már tegnap elég nagy ívben hanyagoltad... Az úgyis jól laktat.

2017. okt. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
47%
Ekkora egy idiótát. Csodálkozom, hogy egyáltalán el tudod magad látni.
2017. okt. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Komoly válaszhoz, komoly kérdés kéne.

Eleve nem ettél sokat tegnap.

De ha sok is lett volna, egyetlen egy naptól nem lehet hízni. Szóval nem kell ma koplalnod. Bár gyanítom, hogy a többi nap is koplalsz és nem eszel rendesen sohasem.

Ha ennyire érdekel a táplálkozás, akkor miért nem eszel normálisan? Egy kis cukor izé, keksz meg gyümölcs normális étkezés? Semmi hús? Remélem, nem minden napod ilyen. És nem a mennyiség miatt!!! Mert az egyáltalán nem sok! Sőt!

2017. okt. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Nem, nem ilyenek a mindennapjaim, tegnap a vasárnapi sütés főzésben csak eszegettem és a végén láttam meg, hogy mennyi sz@rt összeettem.

Egy átlagos napom ilyen most a diétám alatt:

Reggel 5-kor kelek egy órát sétálok a kutyával utána reggeli: 1-2db tojás 1 szál virslivel(50g)

vagy 2-3 szelet csirkemell sonkával, idényzöldségekkel, 1 szelet pirítóssal + tea.

Délelőtt megeszek 1-2 almát vagy más gyümölcsöt.

Ebédre egy fél adag leves(főleg a leve) és egy fél adag második(figyelek, hogy ne legyen hízlaló) pl pár kocka baconos csirkemell vagy máj, grillsajt stb. Köretnek mindig vmi saláta, párolt zöldség vagy savanyú van, sosem eszem rizst vagy krumplit, hasonló hízlaló szénhidrátot.

Mivel az ebédem későn van(14-15óra fele), így már csak vacsizni szoktam, ami vmi sovány fehérje(túró, natur joghurt vagy kefir) nyers zöldséggel(sárgarépa, karalábé vagy káposzta).


Köszi a válaszokat egyébként.

2017. okt. 30. 14:13
 9/23 A kérdező kommentje:
Ja, vacsi az legkésőbb fél 6-ra befejezem.
2017. okt. 30. 14:15
 10/23 A kérdező kommentje:
Meg elfelejtettem, hogy mindennap 20 percet Rékázok és délután is van séta a kutyussal 2 óra. Hétvégén 30-50km-es biciklitúrázunk a párommal.
2017. okt. 30. 14:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!