Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 2 hetet kezdtem intenzíven...

2 hetet kezdtem intenzíven írni a kalóriákat tegnap megmértem magam de változást nem láttam valamit nem jól csinálok?

Figyelt kérdés

ne röhögjetek ki légyszi.

A lényeg az hogy túlsúlyosnak számitok a 3 gyerek születése óta. Nem érzem magam jól a bőrömben ezért kezdtem el a kalóriaszámlálást.

Szeretnék egyenlőre 15 kgt fogyni. Nem kell gyorsan , hirtelen, nem akarok koplalni betartom a max bevitelt a napi mérleg altalaban -200és -800 között van.

Elkeseredtem mert kezdtem jobban erezni magam ugyanis a rokonom mérlege 4 kg fogyást mutatott ezzel szemben a tegnapi mérleg a védőnőnél 0 kg.fogyast mutatott.

Mondtam a férjemnek hogy elkeseredtem de nem adom fel erre kinevetett hogy minek akarok én jó vagyok ahogy vagyok. Meg kinek akarok tetszeni hogy fogyózom. Senkinek. Magamnak. Voltam már kövér lefogytam akkor is 20 kgt de akkor törés is volt az életembe.

Most szedtem le egy 20 perces tornát egyenlőre megelégszem azzal mert nagyon régen mozogtam.


2018. jan. 23. 13:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Vegyél 1! egy! EGY! Mérleget, és csak azt az EGYET használld.
2018. jan. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

veszel mindenképp holnap.

Azzal fogom tudni.

A méréseket reggel kell igaz az 1 vizelet után?

vagy mindegy csak egy időben legyen mindig

2018. jan. 24. 13:32
 13/13 anonim ***** válasza:

Én mindig reggel szoktam meztelenül pisilés után, lehetőleg mindig ugyanott. Nekem ez mindig járólapon történik és nem laminált padlón vagy ilyesmi. És mindig egy hónapra nézem, mert a ciklus miatt sokat változhat a súly.

A centi viszont nem csal ;)

2018. jan. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!