Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Fogyhatok, ha mindent eszek,...

Fogyhatok, ha mindent eszek, de csak napi 1200 kalóriát?

Figyelt kérdés

2018. febr. 25. 15:56
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Igen. Én 100kg+ 178cmként mcdonalds és chips mellett is fogytam, a mérték a lényeg. Az más kérdés,hogy krvára egészségtelen.
2018. febr. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Nem fogyhatsz, hanem fogyni FOGSZ. De azért én nem csak a kalóriára figyelnék a helyedben.
2018. febr. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Próbálok nem enni cukros ételeket, meg csokikat. Napi 1-2 zsömlét eszek, és próbálom elhagyni a kenyeret vagy csak nagyon keveset eszek belőle.



Köszönöm az eddigi válaszokat.

2018. febr. 25. 16:13
 4/10 anonim ***** válasza:
52%

Súlytöbblettől és anyagcserétől is függ.

Én pl. kalóriaszámolás mellett ketóztam 1200-zal. (160/70) DE! CH csökkentettel (kb. 60-70 g CH) ugyanennyivel már csak stagnálok:(, pedig még egy 10-est le kellene adnom.

2018. febr. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Arra még nem gondoltál hogy ha ennyire zavar az alakod/súlyod akkor sportolni kéne?
2018. febr. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
mindegy hány kalóriát eszel a lényeg hogy sok kalóriát égess
2018. febr. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Én fogytam, de mellékesen refluxom lett a kevés kajától.
2018. febr. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
88%

Aki diétázik az lüke,aki a kalóriák számlálásától vár csodát,szintén.

Alapvetően tudni kell azt,hogy az embert mindenevőnek teremtette az isten (erről árulkodik a fogazatunk is),és ahhoz,hogy jól funkcionáljunk szükségünk van bizonyos alapanyagokra,amelyek szolgáltatják számunkra a kellő mennyiségű szénhidrátot,fehérjét,és így tovább..

Ha ilyen-olyan diétákat végzel,megfosztod magad néhány olyan anyagtól amelyekre a szervezetednek szüksége van-ebből hiánybetegségek alakulhatnak ki,attól függően mennyire kitartóan gyagya az aki végzi. Ez nem összekeverendő a kötelező diétával cukorbetegség,vagy allergia esetén.

Azt írta valaki mindegy hány kalóriát eszel,csak mozogj...azért ez nem teljesen oké,mert ha megeszel 6000 kalóriát,nem tudsz annyit mozogni,hogy ledolgozd pl. Szerelmi bánat esetén simán el lehet fogyasztani ennyit,ha marcipános csokis mogyorót zabál az ember vígasztalásul...

Érdemes megnézni milyen a testalkatod,milyen magas vagy,milyen az egészségügyi ajánlás szerint a normál testsúlyod (pl. 40-45 kg)és ezeken a kereteken belül tartani a súlyt változatos étkezéssel (amiben mindent fogyasztassz-hamburger és csoki kivételével,mert az ugye nem nő a fán,de meg lehet enni mert öl...rögtön..)

Ajánlanám a keleti ételeket,amiben sok a könnyen fogyasztható gabona (rizs),sok a zöldség,tartalmaz húst,csírákat néha.. Persze nem kínai kifőzdéből,hanem lehetőleg általad megvásárolt alapanyagból otthon,frissen elkészítve.

Vagy a mediterrán ételeket,amelyeknek egy része szintén sok zöldséget tartalmaz.

...és a megfelelő táplálkozás mellé mindenképpen kell a megfelelő mértékű mozgás,annak is olyan fajtája amit kedvelsz (hiszen sokat kell csinálnod...és nem a szexre gondolok..),amellé pedig olyan ami az izmokat megmozgatja,építi.

Hiszen tudnunk kell,hogy a legtöbb kalóriát/energiát az izomszövetek használják fel mozgás közben,és ha nincs izmod,ugrálhatsz napestig...

Tehát először építs izmod (nem gyúrással!-hanem megfelelő izomerősító mozgással),aztán mozogj,étkezz egészségesen (bármit,de válogasd össze jól,és mértékkel),és egy idő után nem csak szép leszel,hanem energikus is..:)

2018. márc. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Jótanácsom, hogy napi 1500 bevitt kalória alá nem menj, az 1200 már extrém-alacsony mennyiség, nem tesz jót a testednek.
2018. márc. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Mindent ehetsz, csak ne nyeld le!
2018. márc. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!