Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Csak én nem értem, hogy miért...

Csak én nem értem, hogy miért jobb az alakja, ha több kalóriát visz be?

Figyelt kérdés
[link]
2018. márc. 2. 22:41
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerinted a jobb oldalinak van jobb alakja? Én is fogyni szeretnék, de a jobb oldali nem vékony, hanem sovány. Fú de szeretnék úgy kinézni, mint a bal oldali. Amúgy a kérdésedre nem tudom a választ.
2018. márc. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez leginkább ilyen átverős valaminek tűnik, illetve lehet, hogy tényleg jobban eszik a jobb oldali, ez csak a reggeli, nincs adat a többi ételéről.

Én tuti nem fogynék, ha megdobnám a cukrot, de kinek mi fekszik, ugye.

Viszont miután lefogytam, nyilván jobban nézek ki, ha többet eszem és edzek mellette...

A kevesebb étel nem egyenlő az egészséggel és jó alakkal, nem is értem ezt a modern tévhitet. Nyilván ne együnk annyit, hogy hájasodjunk. De újfent, lehet, hogy a nagy reggeli miatt kevesebbet eszik egész nap. Mivel úgy tűnik, fogyott, nyilván megváltozott a kalóriaegyenlege (lehet, hogy többet is eszik, de többet mozog).


Így képről nem tudom biztosra megmondani, melyiknek jobb az alakja, de inkább a bal tetszik (igaz, egészségesebb is a színe, ami inkább a megvilágítás dolga). Teljesen jól néz ki, a bőre vagy kivételesen rugalmas, vagy sokat fogyott mostanság, de attól még jól néz ki.

2018. márc. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
52%

Pasikėnt ėn aztán semmi különbsėget nem látok :D

Mind a kettő poci nagyon szexi

2018. márc. 3. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Reklámban minden lehetséges.
2018. márc. 3. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A legyege az lenne, hogy a jobb oldali tobb kaloriabevitellel es sportolassal erte el ezt az alakot, mig a masik azzal, hogy keveset eszik. (Izomepiteshez ugye kaloria kell.) Lehetett volna jobb kepeket valogatni a szemlelteteshez, hiszen annyira nincs sok kulonbseg, de talan a jobb oldali tenyleg kicsit feszesebbnek, izmosabbnak, tonusosabbnak tunik.
2018. márc. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%

Nem értem a képet, mind a kettőn ugyanaz a testzsír százalék... Semmi különbség nincs a kettő között.


Gondolom ez arról akar szólni, hogy nyugodtan ehetsz 500 kcal-t reggelire, nem fogsz hízni...

2018. márc. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ti elolvastátok egyáltalán mit írt oda?


A szövegnek az volt a lényege, hogy ne csak az adagok méretével foglalkozzon az ember, hanem az összetétellel is, mert a 2 kaja majdnem egyformának néz ki mennyiségre, de sokkal több kalória a jobb oldali, mert pl nem zsírszegény a görögjoghurt, vagy kicsit több a müzli ott/ aszalt gyümölcs van, míg a bal oldalon friss. Az alsó kép az csak ott van, semmi különbség nincs a 2 között, mindkettőn 25% a testzsírja, max kicsit mások a fények.

2018. márc. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a kettő ugyanaz
2018. márc. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ebből azt kell leszűrni, hogy mind a kétféle reggeli jobb egy sajtburgernél a mekiből. :D
2018. márc. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!