Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » AKI TAPASZTALT MÁR! Valaki...

AKI TAPASZTALT MÁR! Valaki tud ajánlani egy viszonylag olcsó, mégis hatékony diétát? Ne legyen túl költséges azért mégse. Hány kalóriát kellene bevinnem naponta? Kicsit izmosítani is szeretnék. Konditerem vagy AEROBIC? Melyik lenne a jobb?

Figyelt kérdés
Mennyi napi bevitelre lenne szükségesem? Ha> 178cm 66kg 20éves lány vagyok. Szeretnék leadni pár kilót, valamint a testemen alakítani(főleg csípő, has, comb), úgy hogy konditerembe fogok járni vagy aerobic (még nem tudom), valamint elkezdek futni és ugráló kötelezni.
2010. márc. 8. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Nincs olcsó meg drága diéta. Az van, hogy fogyni csak úgy lehet, ha zöldségekkel tömöd magad minden más helyett, meg minőségi kenyérrel, nem fehérrel, és minőségi hússal, nem zsíros cafatokkal. Ez meg sajnos nem olcsó. Az olcsó megoldás az, hogy nem eszel, de az meg nem megoldás.

2. Szerintem nem vagy kövér. A problémádat megoldaná, ha aktívan elkezdenél sportolni.

2010. márc. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne akarj fogyni, ezzel az értékkel már igy is a normál súly ALSÓ határán vagy, ennél kevesebb már betegesen sovány.
2010. márc. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Relatív, hogy mi olcsó és mi nem... Pl. ha mindennap a mekiben zabálnék egy-két menüt, az havi 60-90 ezer forint lenne... szemét kaja, jó drágán... Egy kiló csirkemell 1000 forint, ami egy 66kg-s lánynak elég 10 napra... A barnarizs is olcsó 200Ft fél kiló, ami elég 3 napra legalább. A zöldségek sem drágák, egy nagy fej brokkoli 200 ft. ami elég egy napra legalább... Ez mind egészséges. Szóval napi 400 forintból lehet egészségesen kajálni ha valaki akar.
2010. márc. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem a zsírdiéta jött be.5 napig csak zöldség+hús,mindegy hogy van elkészítve,de se tejtermék,se tésztaféle,se nasi,se gyümölcs.1 nap max 30gramm szénhidrát.(a zöldségekben is van,ezt is add össze )Aztán 2 nap csupa-csupa szénhidrát !kb 2 hét,mire beindul.Átlag heti 0,5 kg az ideális.Mellé heti 2-3 alkalommal kondi.Nekem bejött....
2010. márc. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!