Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Felek hogy ha abba hagyom a...

Felek hogy ha abba hagyom a fogyozast vissza hizom létezhet ilyen így? Többi lent

Figyelt kérdés
Szóval nem számolok kalóriát, szinte mindenből eszek csak keveset.kivetel cukros üdítők de ezeket már 2 éve nem is iszok. Csoki néha néha régen se ettem belőle rengeteget. És igazából nem vagyok kövér 162/53 kg csak egy fotozas miatt kell lefogynom. 45 kgra. De felek h ha lefogyok pl egy 2 hónap alatt ennyire (nem koplalassal) vissza hizom a dupláját. Szerintetek? Be vállaljam egyatalan vagy utána szenvedek? Vagy ne féljek ettől? Ismerek olyan embereket akik elfogytak viszonylag koplalassal és nem híztak vissza.hogy működik ez valaki leírja részletesen? Koszonom szépen előre!

2018. márc. 11. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én szervezetem úgy működött, hogy fogyás után 7 hónapig tartanom kellett az új súlyomat, hogy ne szerezzem vissza a kilókat.

53 kgból 7 kg nekem soknak tűnik, ha fokozatosan visszamegy rád, az sem baj. Értem, hogy ezen felül nem akarsz kilókat, ezt el tudod kerülni. Nem akkora probléma, ha valóban fontos neked ez a fotózás.

Szerintem ha 5-öt adsz le, az is meglátszik. Ez a 45 pontos kikötés?

2018. márc. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1-2 kg plusz nem zavarna őket,de értem koszonom ment a zöld kéz!
2018. márc. 11. 12:19
 3/4 A kérdező kommentje:
És hogy tudtad tartani a súlyod? Mindig annyi kalóriát ettél ami “meg lett engedve” és ennyi? Vagy volt csalás?
2018. márc. 11. 12:20
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nem számolgtom a kalóriákat, egy nagyon egyszerű nézőpont vált be: a gyomrom nem "moslékosveder", hogy egyidőben minden ott kavarogjon, nem keverem a táplálékokat, ha pl. valaminek az emésztési ideje 2 óra, akkor a gyomromat addig nem terhelem más típusú kajával.

A cukron és a fehérliszen kívül azt eszem, amit kívánok, de már nem kívánom az egészségtelen, szervezetet megterhelő ételeket.

2018. márc. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!