Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Miért áll le a fogyás egy hét...

Miért áll le a fogyás egy hét után?

Figyelt kérdés

1200 kcal-ra állítottam be a kalóriabázison a napi adagom. Első héten lement 2 kiló, de ez nagyrészt csak salakanyag és víz.

Eltelt 3 hét és nem mozdul a mérleg. Nem értem miért. :(

98 kilóról kezdtem fogyózni, sokat mozgok egész nap (3 gyerek mellett bőven van mit csinálni, napi egy óra séta a minimum, 5-től este 8-ig talpon vagyok. És sokat hordozom a 9 kilós kicsit is.)

Elvileg potyognia kéne lefele a kilóknak. Később normális, ha van egy-két hét, amikor stagnál a súly. De egy hét után nem korai ez még?

Mit tudok tenni, hogy beinduljon a fogyás?

A kalóriát nem tudom lejjebb vinni. Még naponta 3-4 alkalommal szoptatok.



2018. márc. 15. 06:33
1 2
 11/12 anonim válasza:
szia.104kg/168cm.2hete kezdtem a kalóriaszámlálást 1800! kcal-val. 6szor eszem, nagyon figyelek a makrókra és a 3l vízre ami még mindig kevés. eddig minusz 1kg ami elvileg pont jó, de azért türelmes vagyok egy két hónap múlva már csak visszaigazolódik, hogy jó e az irány. másfél évesem van. szoptatok énis. biztos van valami a szoptatásos hormonokban mert mikor elkezdtük a ht-t és kb 9-10hónaosan már ki volt váltva kb 2étkezés, a 112ből 2hónap alatt 108lettem a semmitől.iszsz a baba, nem fogom leválasztani de bízok benne, hogy akkor majd könnyebben dobódik le a kis zsírom. ui:hurcianyu vagyok énis, de inkább combosodtam mint fogytam volna, erős tempó napi 2óra séta.
2018. márc. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
utolsó vagyok. Drukkolok neked:) az Erő legyen velünk!
2018. márc. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!