Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Nyárra letudok fogyni?

Nyárra letudok fogyni?

Figyelt kérdés

Sajnos rossz tükörbe nézni, olyan kövér vagyok.

167 cm, 62 kg.

50 kilo szeretnék lenni.

Járok futni heti 3x egy éve.

Az étrendem: (leírok két napot példának)


Reggeli: tk kenyér, vaj, sonka, paprika, kávé.

Tízórai: tk kenyér, vaj, sonka

Ebéd: borsó főzelék, csirkemell

Uzsonna: 100%-os gyümi lé

Vacsi: párolt zöldség.


Reggeli: tk kenyér, tojás, paradicsom, kávé

Tízórai: tk kenyér, vaj, sonka

Ebéd: barna rízs, csirkecomb, uborka

Uzsi: gyümi lé

Vacsi: gyümölcsök.


Csak és kizárólag egészséges alapanyagokból.


2018. márc. 17. 10:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem a legszerencsésebb csak cukrot enni délután, de alapvetően az összmennyiség fontos, arról pedig fogalmam sem lehet a leírásod alapján. Vidd be, amit kell, lehetőleg jó forrásokból (ez egyéni, nekem a tk kenyér és a gyümölcslé elég durván tiltólistás, de nem kell, hogy neked is az legyen, csak mondom, nem egyértelmű, kinek mi az egészséges, illetve fogyáskor előnyös), ne sanyargasd magad, de legyen kalóriadeficit, ahogy kell. Mozogj is.

A fehérjére ügyelj, látom, hogy vannak forrásaid, szóval lehet, hogy rendben van, de a délutánodban szinte semmi és nem tudom, mekkora mennyiségekről van szó.


Nyár közepére, végére lefogyhatsz ennyit, ha igazán jól csinálod, de semmi baj nincs vele, ha lassabban megy. Ha eddig nem zavart a plusz (kövérnek nem neveznélek, ahhoz szerintem több kell, de azért megértem, ha zavaró), akkor légy türelmes, más opció úgyse igen van, ez nem megy hipphopp.

2018. márc. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!