Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek letudok fogyni?

Szerintetek letudok fogyni?

Figyelt kérdés
Tudnánot olyan étrendet írni amivel fogyni tudnék illetve mit ehetek és mi ne egyek és kb mennyit fogok fogyni? 176cm 69kg 15/F
2017. máj. 9. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

1. Étrendet pénzért írnak. Nincs ingyen.

2. Hova rákba akarsz fogyni?

2017. máj. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A párom ilyen számokkal úszógumis, izomszegény kisfiúként pocsékul nézett ki ennyivel. Szóval lazán lehet rajta felesleg.


Kérdező, van fogalmad arról, mit kérdezel? Semmit nem tudunk a kalóriaigényedről, ízlésedről, elszántságodról, arról, hogy milyen étrend jó neked...

Sokféleképpen lehet fogyni, max. pocsékul érzed magad és feladod a 2. napon. Esetleg az elsőn. Jobb a testreszabott diéta.


Válts életmódot, mozogj, egyél tápláló, laktató, nem túlságosan feldolgozott ételeket.

2017. máj. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

"Étrendet pénzért írnak. Nincs ingyen. "


Tele van vele a net. Ha esetleg magától nem tudná.


5 perc alatt a leghülyébb is "megtanulja" mit lehet, és mit nem, és mikor, és mit.


Úgyhogy csak a leghülyébb megy hozzád "tanácsért"................

2017. máj. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Reggelire egyel EGY szelet vmilyen kenyeret (vagy piritost,rakhatsz ra egy kis sonkat,paradicsomot,sajtot) amiben nincs sok szenhidrat (feher kilove XD) es igyal meg egy pohar vmit amiben van koffein (kave,kola) ezt edd minden nap, ebedre egyel vagy salatat (olyat amiben salatalevel van egy kicsi sajt estleg es szosz paradicsom es lilakaposzta reszelve (ezt a kevereket boltban elorecsomagolva megkapod) vagy spenotot tojassal, es ilyesmiket (amiben nincs szenhidrat,bocsi h ide csak ezt a kettot irtam de akar ezt is valtogathatod) vacsorara pedig egyel (mindig) valamilyen hust! Es ehetsz hozza CUKORMENTES ketchupot ja es igyal cukormentes fantat zero kaloria italokat meg persze vizet es am nem arta ha vitaminokat szedsz melle XD
2017. máj. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Utolso vagyok

Csinald meg mert fel oran keresztul irtam XD

2017. máj. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Meg mindig utso

Ja es hat kb ket harom hetig ha csinalod sztem jo

Es asszem vasarnaponkent ehetsz egy sutit :D

2017. máj. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A helyedben én edzőterembe járnék és izmot építenék a fogyókúra helyett. Szerintem maga a súlyod rendben van (nem értem, hova akarsz fogyni fiúként), csak nem mindegy, hogy ebből mennyi a zsír és mennyi az izom. Sporttal sokat lehet alakítani egy testten.
2017. máj. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!