Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Most komolyan visszahíztam...

Most komolyan visszahíztam egy hétvége alatt?

Figyelt kérdés

Múlt pénteken mentünk welnessezni, tehát nem mozogtam semmit és all inclusive ellátátás volt.

Péntek reggel 57.2 voltam amikor indultunk (6 kilót fogytam decembertől kezdve és 175 cm vagyok). Mire visszaértük hétfő reggel 59 voltam, gondoltam szerdáig csak lemegy sokat kardioztam (ellipszis tréner 550 perc vasárnap hétfőn és szerdán) de még ma reggel is 58.4 voltam..... Pedig a hasam már lement de hétvégén naponta kb 3000 kaloriat ettem a szokásos 1500hoz képest..:( Annyian mondogatják pedig h 3 nap alatt nem lehet meghizni.. mikor megy vissza?



2018. márc. 29. 14:59
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Teljesen felesleges hetente 10x mérni magad. Heti egyszer mérd csak magad. 1 kg hízáshoz 7000 plusz kalória kell, annyit nem fogyasztottál. De logikus, hogy ha sok vizet, ételt fogyasztottál, akkor az időbe telik, míg távozik..
2018. márc. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10%

igen, egy hétvégén simán felszedhetsz két kilót..


a háromezer kalória egy bányász szükséglete.

pláne, ha a szervezeted 1500-ból jól elvolt, akkor ne csodálkozz.

2018. márc. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
175 centihez az 57 kg nagyon soványka. Egy hétvége alatt nem lehet 2 kilót hízni, a nők testsúlya ingadozik a ciklus szerint.
2018. márc. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
nem szedted vissza, hanem a bevitt kaja sok vizet köt meg, ha nem eszel 1 napig eltávozik és ugyanannyi leszel, mint voltál vagy kevesebb
2018. márc. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%

#2: Nem voltál még bányász, ugye? Ez a nem izmos, nem magas, szerelést végző párom kalóriaszükséglete. De egy 50 kilós ultrafutó nőnek is kellhet ennyi...



Kérdező, abban bizonyos lehetsz, hogy 4500 kcalból (már ha mozgásnélkül csak 1500 kcal a kalóriaigényed, ezt nem tudhatom, valószínűleg azért több) 1 kiló zsír sem lesz, ez fizikai képtelenség. Lehet, hogy híztál fél kilót, ezt esélyesnek tartom. De a testsúly is ingadozik, 2 kiló plusz sem jelent feltétlenül hízást.

2018. márc. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

Nem híztál vissza. 1-2 kg-t a mérleg is tud csalni. Egy nap alatt is ingadozhat ennyit a súlyod. És ha nő vagy, akkor a ciklus is befolyásolhatja.

Egyébként meg ne legyél ennyire mániákus, mert más most is sovány vagy.

2018. márc. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Milyen mérleg csal 1-2 kg-t? :D na ne már, az a léyneg a mérlegben h PONTOSAN MÉR. És hülyeséget beszéltek, iggenis meg lehet hizni nekem sikerült még mindig nem ment le pedig már egy hete...
2018. márc. 30. 17:51
 8/9 anonim ***** válasza:

Remélem,még nem késő,de azért elmondom az én sztorimat:

Nehezen fogyok a kevés izmom miatt(mert ugye az izom több kalóriát éget,mint a zsír)és nekem nagyon szakadozott a fogyás már eleve,ezért voltak csalónapjaim, amikor +250,majd 500kcalt ettem. Persze leginkább tartottam az étrendet,csak ettem mondjuk csokis croassaintot,meg ilyesmit. És kibírtam,hogy ne zabáljak. Na,szerdán mégis megtörtént. Én 1300kcalt eszek egy nap,de akkor lement a torkomon 3500!!! A szénhidrát az ötszöröse volt, a zsír pedig két és félszerese. Na,én 54.8ról felmetem 57re csak ettől az egy naptól(semmi vizet nem ittam). Másnap ugyan lement 56ra,de több napig stagnált. Elhatároztam, 2l víz helyett 4et iszok egy nap, és a 45 perces tornáim mellett 1 órát fogok biciklizni. Azóta 55.2 vagyok, 2 nap alatt 8 dkg ment le. Javaslom,hogy alkalmazd ezt a módszert te is, hátha ez segít(: dupla víz, dupla torna. Vagy csökkentheted a kalóriát is egy kicsit,én már 1300alá nem akartam menni.

2018. ápr. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
És most mennyi vagy? Nekem csak megy fel.... nem értem miért
2018. ápr. 1. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!