Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Egy hete több kalóriát vittem...

Egy hete több kalóriát vittem be, mint amennyivel fogyni tudok, emiatt visszahíztam egy kilót. Kevesebbet vigyek be, mint előtte vagy maradjak a korábban megszokottnál?

Figyelt kérdés

Hogy miért inogtam meg, azt most ne firtassuk. :(


1600 kcal-t ettem korábban, rendszeresen sportolok. 5 kg-ot szeretnék fogyni.


2015. máj. 25. 21:29
 1/3 savanyújóska ***** válasza:
Szerintem maradj a korábbinál, ha amúgy fogysz, akkor a rendszeres sport mellett vissza fogsz fogyni megint. Bár ha 1600kcal és rendszeres sport mellett hízol, akkor szerintem vagy a sporttal, vagy az énképeddel lehet, hogy van valami zavar. (Meg testtömeg, meg ilyenek nélkül az 1600kcal vajmi keveset mond, azon kívül, hogy tényleg nem sok.)
2015. máj. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy "egy hete több kalóriát vittem be"? Egy hete egyszer több kalóriát vittél be? Ettől rohadtul nem lehet egy kilót hízni, még akkor sem, ha megettél aznap másfél kiló szalonnát, mert nem tudja megemészteni a szervezet.
2015. máj. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A sportoláson mit értesz mert az a legfontosabb.
2015. jún. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!