Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Segítség, el vagyok keseredve?!

Segítség, el vagyok keseredve?!

Figyelt kérdés

Az utóbbi fél évben kalóriaszámlálással sikeresen fogytam 7 kilót, nagyon büszke voltam magamra.

Így lettem 61-ről 54 kg. Napi max 1600 kalóriát ettem, egészéséges életmódra váltottam (előtte kb 1800at ettem de nagyon egészségtelenül) így nagyon gyors anyagcserém lett, oylan jó mint még soha.


A cél az 54 tartása lett volna, de 10 napja bármit eszem mintha rajtam maradna.

Már 56 kg-ra visszahíztam. Ez nem tett szomorúvá az elején mert volt egy családi ünnep (10 napja), amikor sportot űztünk az evésből és onnan 56 kilósan jöttem haza de másnapra lement 54.8-ra viszont azóta tényleg minden egyes nap meg fel 1-2 dkgval.

Amit tettem ellene: a diétámat kicsit megszigorítottam, 1400 maxra tettem és még többet kardioztam mint előtte. Viszont semmi hatása.


Mivel nő vagyok elkezdtem utánanézni hogy ovulaciokor (kb ott vagyok) jellemző lehet némi hízás. Ma a melleim is fájni kezdtek ami NAGYON szokatlan számomra, sosincs ilyen.


Mit tegyek? Ha esetleg beveszek egy hashajtót, akkor az kipucolna?



2018. ápr. 3. 10:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

1. Ne mérd magad naponta!

2. Hashajtással nem lehet fogyni!

3. Szinte 100%-ig biztos vagyok benne, hogy most is sovány vagy! Nem véletlen, hogy nem írtad a magasságod!

2018. ápr. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Minek ennyit mérni magad???

Nem híztál.

1-2 kiló oda-vissza eltérés simán lehet a napi ingadozástól, hogy éppen mit ettél, mit ürítettél, és ha nő vagy, akkor a ciklus is befolyásolja.

Én 2 kilóval több vagyok mielőtt megjön. De egyébként ugyanúgy nézek ki akkor is, csak a mérleg mutat mást :D Ez nem hízás/fogyás.

2018. ápr. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De lehet hízni, centiben is több a hasamon meg a fenekemen... És ha mindig van 1-2 kg ingadozás akkor miért nő a súly napok óta?
2018. ápr. 3. 11:12
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A hasad, combod is nőhet a menstruáció előtti vízvisszatartás miatt.

+puffadás mensi előtt

Nem kell mérni magad minden nap, mert akkor oda jutsz, hogy kikészülsz 1-2 kilókon.

Ne görcsölj! Ha jól kajálsz, legfeljebb stagnálsz, de hízni nem fogsz.

2018. ápr. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
dehát híztam!!
2018. ápr. 3. 11:55
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Pszichológust ajánlanék
2018. ápr. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem híztál.

Mensi előtt nekem tök nagy a hasam, pedig egyébként lapos. Akkor híztam? :D Nyilván nem.

Szerintem is pszichológushoz fordulj.

2018. ápr. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem híztál, 1 kiló víz nem hízás. Illetve ha híztál is, nagyon keveset, amit egy mérleg az ingadozó testsúllyal NEM tud mérni (a tested ingadozása és a mérleg külön-külön is gyenge pont).


A hashajtó nem éget zsírt, vizet pedig ne akarj veszteni és ha már ettél tápanyagot, azt se akard elveszteni. Ez abnormális, természetes ingadozás és már ilyenekre gondolsz. Neked nem lenne szabad naponta mérni magad...

2018. ápr. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Eszem én eleget és kiegyensúlyzottan. ezért nem értem
2018. ápr. 4. 01:09
 10/12 A kérdező kommentje:
Na annak akinek ez a kérdése van rajtam kívül: igen meg lehet hízni egy hétvége alatt, szóval ne zabálj:)
2018. ápr. 7. 18:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!