Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Megállt a fogyásom. Mit...

Megállt a fogyásom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Február elején elkezdtem fogyókúrázni, 64 kg-ról lementem 53-ra, de egy 10-15 napja nem mozdul a mérleg, 52.4 és 53.3 között ingadozik a súlyom. Tudok valamit csinálni, hogy még fogyjak? Vagy akármit teszek, több kg nem fog lemenni? 153 cm vagyok és 43 kg szeretnék lenni. Légyszíves ne írjátok, hogy ez nagyon kevés, stb, mert még mindig zsíros vagyok, csak már nem olyan mértékben.

Ja, és eljárok futni is heti 4-5 alkalommal, de ennek ellenéte is stagnálok.


2018. ápr. 12. 14:51
 1/2 anonim ***** válasza:
41%
Ha két hónap alatt 11 kilót adtál le, az azt jelenti, hogy drasztikus volt a fogyókúrád, tehát ne így csináld tovább! Mivel a testtömeg, főleg lányok esetében, ingadozik, ezért az, hogy 10-15 nap alatt nem változik a súlyod, nem feltétlenül jelenti azt, hogy megállt a fogyás. Kb. egy hónap legyen az összehasonlított adatok között. Napi 1000 kalóriás étrendet javaslok neked. Ha azt pontosan betartod, biztosan fogyni fogsz.
2018. ápr. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én arra tippelek, h. a rendszeres sport következtében izmosodtál, és adott térfogatnyi izom lényegesen nehezebb, mint a zsír.
2018. ápr. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!