Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megállt a fogyásom, mit...

Megállt a fogyásom, mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, 162 cm, 2 hete fogyókúrázok. 60 kg-ról szeretnék 50-re lefogyni, most 57-nél járok. Eddig egész jól ment, viszont most a 3. hétre leállt az egész, pedig mindent ugyanúgy csinálok mint eddig.

Azt még tudni kell, hogy tornázok egy ideje (talajtorna), heti 7 órát edzek. A testalkatom inkább erős.

(Hétfő: 3 óra, Kedd és Csütörtök 2 óra)


Reggelire egy joghurtot ettem, az ebédemen pedig csak annyit változtattam, hogy kevesebbet ettem belőle, mert azért még tinédzser vagyok.


Ezt azt egész fogyókúra dolgot nem azért kezdtem, mert nem vagyok megelégedve az alakommal (semmi bajom sincs vele, de azért jobban néznék ki ha ledobnék pár kilót), hanem a torna miatt. Vannak olyan elemek, amikben magamat kell megtartanom, ami nem igazán megy. Ezért gondoltam, ha lefogyok, biztos könnyebben menne.


Javaslatok?



2016. okt. 2. 12:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen heti 5x kéne enned. és ha sportolsz vmi komolyabbat is. Nem írtad mi a vacsid pl? Egyébként a fogyás nem egyenletes, tehát be fog az újra indulni már csak edzések miatt is a te korodban kb annyi is elég.
2016. okt. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Mivel a test egy idő után hozzászokik az ugyanolyan terheléshez és mozdulatsorokhoz ezért mindenképpen emelni kell a terhelésen! Kicsit hosszabb ideig és más új gyakorlatokkal kell folytatnod! Az étrendedet viszont ugyanúgy folytasd ahogy eddig, kell az energia a nagyobb terheléshez. A legjobb a fehérje a fogyókúra alatt. Több száraz hús, kevesebb cukros cucc (pl. az üdítők helyett zöld tea, citromos víz).

Remélem sikerül elérned a célod! Sok sikert kívánok és mindent bele!

2016. okt. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!