Sokat ettem ma?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a nap egyik felében alacsony kalóriás ételeket ettem, de délutánra nagyon legyengülve éreztem már magam, szóval megint nekiálltam enni. Amit ma ettem: 1 közepes alma, 1 kicsi banán, zabkását reggelire és vacsorára (1-2 dl 1,5-ös tej, kb 5 púpos evőkanál zabpehely) 1 konzerv bab (lé nélkül) egy kevés hal (kb 150-200 g durván) 2 tányér bableves, 120 g barna rizs, és egy natúr joghurt. ezeket összeadogatva durván 2200 kalória jött ki. Ez soknak számít? Lehet ezzel még fogyni? 182 centiméter magas vagyok, 87 kg, 18 éves fiú, és heti 3 spinning edzésre járok.
2018. ápr. 12. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ennyi ment be ma, ami nekem sok (de ez kivételes nap, amúgy pont súlytartó, mert nem aktív alacsony nő vagyok), neked nem tudhatom, de magamból s családtagjaimból kiindulva arra tippelek, hogy határozottan fogysz ennyivel. Ha lassú az anyagcseréd és ma nem edzel, akkor esetleg ma nem fogysz, de ezt nem lehet tudni, tapasztald ki, mi számodra a megfelelő kalóriamennyiség, ezt nem lehet kiszámolni s persze változik is életed folyamán, akár elég gyorsan is...
2018. ápr. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Olvasom ezeket, és azon gondolkodom, miért esztek ennyire egymáshoz nem illő dolgokat össze-vissza? Ezt brutális megemészteni... A reggelit/vacsorát még értem, de az összes többit egyszerre etted? Bableves, konzervbab, hal, rizs? Meg még rá egy joghurt? Próbálj meg szerintem kicsit tudatosabban menüket összerakni.
2018. ápr. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem egyszerre ettem :D Reggeli kb 10 óra körül volt, ez gyümölcs volt zabkásával. (tehát ez inkább tízórai) Halat meg babot ettem ebédre. (délután 1 óra) 1 tányér bableves, barna rizs, és natúr joghurt kb délután 5 körül. Aztán 8 körül megint bableves, és zabkása.
2018. ápr. 12. 22:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmi problémát nem látok a menüben, jó, a bab nehezebb étel, de önmagában az, én azt kerülöm (de néha jó, mert finom :D), de mi a gond a többivel? Könnyed, jó kis ételek... De elhiszem, hogy van, akinek nem azok, sokfélék vagyunk. A kérdezőnek biztos jó, ha ezeket ette...
2018. ápr. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ülő naphoz sok, edzés naphoz kevés. De nehéz megítélni, hogy ez nálad a "jól teleettem magamat" vagy "úgy ettem volna még". Ha ezek után éhes maradtál, az valószínűleg fogyókúra irányába hat, ha úgy jóllaktál, hogy alig bírsz mozdulni, az meg biztos nem. Ezt neked kell érezni. Én kb. ennyit eszek egy nap, csak pluszba eszek hozzá még egy csomó süteményt is. (Péksütemény, cukrászsütemény, nassolás) De már a reggeli után is minimum van egy-két túró rudi, ha más nem. Mondjuk gyors az anyagcserém, meg mozgok is eleget. Én is 182 centis fiú vagyok, nyáron, mikor sokkal több mozgás van, lemegyek akár 75-77 kilóra, télen 80-82 kiló vagyok ezzel az életformával, van azért egy kis hasam.
2018. ápr. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!