Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Érdemes fehérje shake-t inni?

Érdemes fehérje shake-t inni?

Figyelt kérdés
Fogyókúrázok alapból és azt mondták hogy fogyókúra alatt is lehet inni. Tehát nagyon sok jót hallottam róla és igazán nem butaság hogy szénhidrát meg zsír nélkül magában ennyi fehérjét be tudok vinni. Persze csak edzés után innám vagy ha nagyon megéhezek. Ti mit gondoltok erről? Nem akarok testépítő lenni, csak simán ha lefogyok jó alakot szeretnék :) Szerintetek érdemes ilyesmit venni? Én ezeket a Szafis vegán porokat néztem ez jó? Vagy tökmindegy melyiket veszem? Köszi mindenkinek előre ha normális választ ad nem tudok sok mindent a témáról gondoltam megkérdezem a "népet" :)
2018. ápr. 14. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok köze van a testépítéshez, a fehérjebevitelhez van köze. Mivel a fehérjeigényünk igazán nem nagy, párszáz kcal, s pont a fehérje a leglaktatóbb általánosan és elég finomak is a fehérjeforrások, nekem totál értelmetlen, bőven elszállok a fehérjével fehérjepor nélkül is. De akinek rossz az étrendje s valamiért nem tudja megoldani máshogy, annak jó lehet.
2018. ápr. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is így akarok diétázni,vacsorát kiváltanám ezzel. Laktat..illetve az édessége miatt nem kívánok más édességet,könnyebb megállni.
2018. ápr. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Engem annyira nem laktat, szóval ez alkatfüggő.


Ha egyébként nem tudod bevinni a megfelelő mennyiségű fehérjét, akkor oké, de különben felesleges. A testépítők azért használják, mert nekik jóval nagyobb a napi igényük, ezért jó számukra a koncentrált forma.


Felszívódás, hasznosulás alapján a tejsavófehérje a legoptimálisabb.

2018. ápr. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!