Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A fehérje shake önmagában nem...

A fehérje shake önmagában nem hízlal ugye és nem gátol a fogyásban?

Figyelt kérdés

Jól tudom hogy az izmok épülését segíti és azt hogy ne abból fogyjak hanem zsírból?? Életmód váltásban vagyok ebbe bele tartozik heti ötször 1-1,5 óra aerob mozgás. Rájöttem hogy ettől a shaketől jól lakom és nem utolsó sorban nagyon finom szóval ilyen nasinak is teljesen tökéletes. A kalóriatartalma egy adagra 122 Kcal. Heti 4-5 öt adagot iszok. Ihatom nyugodtan ugye? Nem hízok tőle?! Annyi hü lyeséget olvasok, hogy már elbizonytalanodtam. Súlyzós edzést nem csinálok csak aerob.

23/L



2018. febr. 15. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Fehérjét ad.

Ha megfelelő a fehérjebeviteled, akkor bizonyos egyéb feltételek teljesülése mellett minimalizálod az izomvesztést, illetve bizonyos egyéb feltételek teljesülése esetén többletizom is épülhet.


A kalóriatöbblet hizlal (rövid i, régen én se tudtam, de megnéztem és az. szinte mindenki hosszúval írja).

Ha a shake-kel kerülsz többletbe, akkor az, ha zöldséggel, akkor az, ha zsírral, akkor az, de leginkább az egész napi beviteled szükségleted feletti része.


Az mindegy, súlyzózol-e, ha nem moccannál, akkor is kellene fehérjét enned, csak kicsit kevesebbet s ha ezzel tudod összehozni, OK, csak a fehérjebeviteled nagyobb része azért normál ételből menjen. Mivel napi 1 shake-ed sincs, ez nálad kiválóan teljesül, de ha nem, akkor izmot fogsz veszteni, mert nem elég a fehérje.

2018. febr. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
0%
abban segit, hogy amikor edzel elegetsz x kaloriat, es hogy ne az izomzatodbol fogyj ,erre jo a feherje turmix, mivel potolja a kimeno feherjet. illetve aminosavakban is gazdag. en nem tudom ugy elkepzelni az edzesewmet hogy ne igyak hozza turmixot!
2018. febr. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is eszem, desszert/édesség helyett, mivel alacsony a kalória és szénhidráttartalma, édes, finom. Nyilván a kalóriát számolni kell, meg az egyéb makrókat, ha azt is igyekszel tartani.
2018. febr. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!