Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Menni fog így a 10 kiló,3-4...

Menni fog így a 10 kiló,3-4 hónap alatt? Vagy ne is reménykedjek fogyásban?

Figyelt kérdés

Nagyon alacsony vagyok, 151 cm, a súlyom pedig 54 kg. Nemrég még rengeteg szemetet zabáltam, és felcsúszott pár kiló. pl bolti kínai tészták, chips, puding, pizza, cukros italok, sültkrumpli stb. Pontosan nem tudom mennyi ideig csináltam ezt a borzalmat, előtte sem ettem kifejezetten egészségesen, de odafigyeltem a mennyiségekre.

Most egy hónapja belevágtam az életmód váltásba, és sokkal jobban érzem magam testileg, lelkileg. Általában ilyesmiket eszem:

Reggeli: zabkása fahéjjal, puffasztott rizs csirkemell sonkával sajttal, natúr joghurt gyümölccsel

Ebéd:sovány húsok, hal, saláta, rizs, zöldségek, tojásételek

Uzsonna:natúr joghurt (imádom)

Vacsi: puffasztott rizs, túró, sajt, zöldségek, csirkemell sonka vagy főtt tojás

Szóval ezekből válogatok általában 1500-1700 kcal értékben. Mellette könnyű fizikai munkát végzek, munka után heti 5 napon végzek valami mozgást; tánc, séta, túrázás a hegyekben + torna.

Három hete csinálom ezt, és bár sokkal energikusabb vagyok, néha támadnak kétségeim, hogy menni fog-e a fogyás? Végülis annyira nem vészes a súlyom, és kisebb feleslegből elvileg még nehezebb fogyni. Vajon lesz ennek látható eredménye? (nem tudom, hogy fogytam-e ezalatt az az idő alatt, nincs mérlegem, és centim sem, viszont a tükörben mintha vékonyabbnak látnám magam, még ruhában is. Bár tudom, hogy maximum 1 kilót fogyhattam, és az biztosan nem látszik meg.) 17/l


2018. ápr. 27. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen
2018. ápr. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Ilyen testmagasság mellett csökkentheted a kalóriabevitelt 1200-ra.
2018. ápr. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Szerintem is menni fog. Nekem 1 hét alatt egy kg ment le. Bár én abba hagytam kb másfél hét után.

157 cm 47 kg 12/L voltam akkor

159 cm 50 kg 13/L vagyok most

2018. ápr. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia, ez szerintem így teljesen jó. Én nem a fogyást, hanem az egészséges életmódot tűzném ki célnak, maj azzal mellékesen jön a fogyás is :)
2018. ápr. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egyenlőre még nem csökkenteném a kalóriabevitelem, mert fizikai munkát végzek, és nem tudom, hogy tudok-e működni annyival, régebben 2500-3000 kcal-t is befaltam. Jövő héten veszek egy mérleget, és meglátom, hogy volt-e mérhető eredménye eddig.
2018. ápr. 28. 08:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne érdekeljen a mérleg, az egy szám csak. Az a fontos, hogy jobb a közérzeted és energikusabb vagy, ill. a kinézeted is előnyére változott.
2018. ápr. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!