Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Haho fogyozolanyok! Legyszi...

Haho fogyozolanyok! Legyszi osszatok meg velem h ti fogyokura kozben hogyan alltok ellen a hizlalo dolgoknak? (süti, csoki, péksütik) Kösziii!

Figyelt kérdés
2012. okt. 3. 17:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
48%
Folyamatosan mond magadban-nem vicc- a cukor rossz, a süti rossz, a kenyér rossz, idővel el is hiszed.
2012. okt. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Kosszi!!! Most kezdem, a diossüti rossz!!!!:-)))
2012. okt. 3. 17:49
 3/20 anonim válasza:
sehogy, kb minden reggel eszem valami édességet (kb 100kcal) aztán úgy alakítom a napot, hogy ez ne álljon a fogyásom útjába.
2012. okt. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

fúúúú, hát nagyon nehéz, főleg amikor a szemem előtt eszik, most pont menstruáció előtt vagyok, akkor meg főleg sokat kívánok, szinte mindent. igazából mindegy is mit esznek előttem én akkor is megkívánom, mindegy hogy az egy alma, vagy szőlő én akkor is kívánom. mindent betömnék magamba legszívesebben. olyankor azon gondolkozom, hogy húú ők esznek és jól meg fognak hízni, hájasak lesznek és majd olyan narancsbőrös lesz a seggük hogy mehetnek mindenféle helyre halványítani. a legeslegrosszabb viszont este következik, amikor már kilyukad a gyomrom és csak a fehérje turmixot ihatom meg.. igazából annyira nem is szenvedés, csak úgy fogom fel, hogy nekem van a legrosszabb dolgom a világon. aztán persze ha megdícsérnek hogy látszik, hogy fogytam, vagy ha ráállok a mérlegre és látom az eredményt akkor rájövök hogy megéri az összes szenedést. viszont a mozgásra még rá kéne magam jobban szánni, mert nem elég amit csinálok.


sok sikert neked:) mióta csinálod és mennyit fogytál már? én 16 napja csinálom most kb 3-4 kilónál tarok :)

2012. okt. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

soha nem szerettem az édességeket/édes dolgokat.

Van egy kedvencem aminek sajnos nem tudok ellenállni, úgy harcolok ellene, hogy nem járok arra, ahol árulják. Inkább kerülök. De ha érzek annyi erőt magamban, hogy kibírom elmegyek a bolt előtt:)

2012. okt. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Mondjuk úgy, hogy nincs otthon.
2012. okt. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem viszek pénzt magammal a suliba, úgyhogy amig ott vagyok, nem vehetek semmi ilyesmit, mert ugye nincs miből. Otthon pedig minden ilyesmit elrejt tőlem anyukám vagy leginkább meg sem mondja, ha vesz, így mivel nem tudok ezekről, nem is gondolkodom azon egész délután, hogy, jaj, a fenébe, de jó lenne elmajszolni azt a csokit...
2012. okt. 4. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
hát én egyszerűen nem gondolok rájuk... vagy ha mégis, ha mondjuk pékség előtt megyek el, vagy a bevásárlóközpontban csokihegyekbe ütközök:D, akkor egyből arra gondolok, hogy mennyire sok szénhidrátot, cukrot tartalmaz, és hogy hány órát kellene ahhoz futnom, hogy leadjam... illetve arra gondolok, hogy minél inkább ellenállok, annál hatákonyabban fogyok és annál hamarabb beleférek szűk, csini rucikba:))
2012. okt. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Költözz el egyedül saját lakásba és az utolsó dolog, amire pénzed marad hó végén, az a sütemény.
2012. okt. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Sehogy.

Nagyon keveset megengedek magamnak, az bőven belefér.

2012. okt. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!