Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Lejtőn lefelé biciklizés,...

Lejtőn lefelé biciklizés, rollerezés ér egy szikrányit is?

Figyelt kérdés
2018. máj. 2. 21:06
 1/6 A kérdező kommentje:

Természetesen kalóriamínuszra gondolok.


És a rollerezéstől nem fog egyenetlenül erősödni az egyik láb?

2018. máj. 2. 21:07
 2/6 anonim ***** válasza:
Sokat nem, de miért csak lefelé, felfelé visznek autóval? :) Tényleg érdekel, hogyan oldja ezt meg valaki :D
2018. máj. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Minden pillanat fogyaszt, még az is ha csak egy helyben fekszel. Na ehhez képest a lejtőn lefelé bicajozásnál vagy rollerezésnél legalábbis egyensúlyoznod kell. Vagyis igen, egy szikrányit ér.


De max annyit. Ettől senki sem fog lefogyni.

2018. máj. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Neeem, fölfelé is két keréken mentem mind a 8 km-t, csak kíváncsi voltam, hogy lefelé mi a helyzet :)


És a combommal mi lesz? Az egyik majd' leszakad. Ha mindig egyoldalúan rollerezek, láthatóan más lesz a kettő?

2018. máj. 2. 21:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha kockás zoknit veszek fel, akkor a jobb vádlimon látszik, hogy izmosabb. Mindig jobb lábbal indulok a biciklimmel. Úgyhogy szerintem a rollernél is látszhat, ha olyan ruhát veszel fel, ami kiemeli.

2018. máj. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem a durva downhill biztosan fogyaszt, mármint többlet kalóriaigénye van mondjuk az álldigáláshoz képest, akkor is, ha a fogassal mégy felfelé. De azt nem hiszem, hogy sokan csinálnák fogyási céllal, hiszen mire elég edzett és ügyes vagy hozzá, már nem nagyon van mit lefogyni :-)
2018. máj. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!