Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha napi 500-800kcal-t eszek...

Ha napi 500-800kcal-t eszek mennyit fogyhatok 3 hét alatt? Ki mennyit fogyott eddig 3 hét alatt koplalással?

Figyelt kérdés
Csak zöldség, gyümölcs, proteinshake meg néha esetleg husi/tojás. Emellett nem ülő munkát végzek, de nem is megeröltetőt. Nem érdekelnek a “ne koplalj ez hülyeség” stb válaszok. Az érdekelne, hogy így 3 hét alatt látszana valami változás a testemen? Most 65kg vagyok 170cm és 17 éves.
2018. máj. 4. 23:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
67%
Persze, hogy látszana, 5 kiló simán lemegy zsírból és izomból, a kalóriadeficit miatt, de ha már koplalsz (ami persze nem valami jó ötlet), akkor a fehérje és a zsír legyen meg, mert az esszenciális. Zöldség még OK mellé, de ne cukrokkal tömd tele azt a parányi kereted, hogy a 3 héten át végig erősen bomoljon az izmod s jó eséllyel maximalizáld az éhséget is...
2018. máj. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!! Vettem protein shakeket egy dobozban 30g protein van 0g cukor és 160kcal. Ebbôl gondoltam megiszok napi 2-t és emellé eszek zöldséget, gyümölcsöt meg tojást.
2018. máj. 4. 23:58
 3/21 anonim ***** válasza:
96%
mi lesz három hét múlva, hogy képes vagy addig éheztetni magadat? indul a strandszezon, vagy micsoda? 65 kiló teljesen normális, egy grammot se kell fogynod.
2018. máj. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Aha, megyunk a bahamakra szoval kicsit jobban akarok kinezni bikinibe
2018. máj. 5. 00:04
 5/21 anonim ***** válasza:
93%
Nem fogsz jobban kinézni,sőt.
2018. máj. 5. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
87%

Kb úgy fog kinézni a fogyásod.

Elöször is iszonyatodsan fogsz éhezni.

Elsö héten lemegy 2 kg vízzel együtt,

Második héten talán 1 kg

és harmadik héten 0,5kg.

Iszonyat éhes és erötlen leszel, mert a hírtelen ételmegvinással sok izmot is veszítesz, szédelegni és erötlennek érzed magadat.

Elkezdesz enni a 4-ik héten, elöször csak kicsit, majd zabálni, mert olyan kiéhezett leszel, hogy mindent fölzabálsz....

Az 5-ik hét végére 68 kg leszel.

2018. máj. 5. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
71%
Kalkulátorral, és átlag 650 kcal-val számolva, heti kb. 1.1 kg fog lemenni. Zsírból valszeg nagyon minimálisat (0.5 kg alatt) fogsz fogyni. Ami lemegy, az víz, és salakanyag. Látszani nem fog, max. a hasad tűnik majd laposabbnak, de az nem a fogyás miatt lesz.
2018. máj. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
14%

[link]


[link]


Nagyjából így fogsz kinézni. Megfelel?

Koplalással ilyen alakot tudsz elérni. Ami nekem tökéletesen megfelel, mert legalább több pasi marad nekem. Úgyhogy csak bíztatni szeretnélek. Eszemben sincs lebeszélni.

2018. máj. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
67%
mész a bahamaákra aha . suliidőben . na persze.
2018. máj. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
4.5 kilót fogytam, egyáltalán nem látszott, és utána egy héten belül vissza is jött.
2018. máj. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!