Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyhatok koplalással?

Fogyhatok koplalással?

Figyelt kérdés

Nem a szokványos le tudok fogyni egy almával plus egy péksütivel dologra gondoltam,hanem arra hogy a fehérjét maximálisan beviszem pl. csirkemellel de mellé csal zöldséget és elvétve gyümölcsöt ennék viszont nem figyelgetnék kalóriákat,tejterméket sem ennék ezt eddig se nagyon tettem


pl.

Reggeli: két főtt tojás,gépsonka,zöldségek

Ebéd:leves ( zöldség leves lisztes bizbasz nélkül) csirkemell,saláta + gyümölcs

vacsora: pl párolt zöldség hússal


vizet innék és zöld teát natúran,mellette sportolnék heti 4 alkalommal. Szerintetek? utána ha van eredmény és tetszik,amit látok súlytartásnál az lenne a szabály hogy normális étkezés ugyanígy csak néha egy kis kenyérféle,több tejtermék,másféle főtt kaja,meki cukros lötty,csoki havi 1-2x vagy üneppekkor.. eddig mindennap ment a gyorskaja+csoki+cukroslötyi+egy megállótsetudoklesétálni kombó 19/L


2014. nov. 13. 15:03
 1/7 igenismegcsinalom válasza:
100%
Igen..de amilyen gyorsan lefogysz olyan gyorsan fog visszajönni
2014. nov. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Annyi kalóriát egyél egy nap, amennyit le is tudsz adni mozgással.
2014. nov. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de akkor mit csináljak? itt mindenki nagyon okos de nem hiszem el,hogy kiszámolt miligrammra pontos étrendje van mindenkinek, hallal kaviárral,kondibérlettel ennél többet mit tehetnék ha ez se jó?
2014. nov. 13. 16:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs kiszámolt étrendem, csak nem eszem mű- és szétcukrozott kajákat, GI-re figyelek csak, ez tornával csodákra képes.
2014. nov. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de én ugyanezt írtam le :D
2014. nov. 13. 18:25
 6/7 anonim ***** válasza:

Teljesen jó terv, csak ugye nem tudom, mekkora a mennyiség. A nagyon durva kalóriadeficit kockázatos, azt nem ajánlom, de a Te döntésed, mennyire mész le, a menüterved elnézve elég esélyesnek tartom, hogy megvan a magadhoz való eszed.

Ha éhes vagy, egyél, a mozgás nagyon jó, normál esetben amellett nem kell koplalnod, anélkül is közel maximális mértékben fogysz. Ha a kalóriadeficited brutális, akkor se fog lemenni heti 3 kiló, mert nem tud, ez nem így működik.

2014. nov. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van olyan oldal hogy kalóriabázis. Írd le ott hogy mit ettél, és kiadja mennyi kalória. És akkor azt mozgással add le. 1 hét múlva jelentős változás:)
2014. nov. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!