Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki fogyott le gyorsan koplalas...

Ki fogyott le gyorsan koplalassal? Igy mennyit fogyhatok?

Figyelt kérdés

5 napja alig eszem valamit , nem is kivanom , meg fogyni is szeretnek..

inni azt sokat iszok de pl 1 nap csak 1 narancsot , 2 almat meg kiwit eszem,vagy ami eppen itthon van...

2 nap gyumi reggel ebedre sali hussal vacsira neha semmit neha egy mandarint megeszek cserelgetem a napokat

kb igy mennyit fogyhatok 3 honap alatt?

85 kg 165 cm 18L

ja es szoktam max 2o percet tornazni mindennap

JA ES CSAK A KERDESE VALASZOLJATOK LETSZIVES,AKIK KIOSZTANI VAGY LEOLTANI AKARNAK NE IS IRJANAK SEMMIT.


2015. jan. 8. 01:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
13%
Kiosztalak: Te idióta!
2015. jan. 8. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%
Drága! Így csak hízni fogsz. Pár hétig lehet ezt csinálni és le is fog menni 4-5 kg, de amikor már folyamatosan fáj a fejed az éhségtől, nem fogod tudni tovább csinálni. Ha nem is kezdesz el zabálni, csak simán visszatérsz a normális táplálkozásodhoz, a dupláját fogod visszahízni minimum. Ráadásul rövid idő alatt is össze lehet szedni így egy csomó hiánybetegséget. Kezdj el kevesebbet, minőségibbet enni, de ne koplalj. Hús mellé rizs vagy krumpli helyett egyél zöldségköretet, ne egyél lisztes főzelékeket, vagy rántott/habart leveseket és igyál rengeteg folyadékot (2-3 liter a normális egy napra, te igyál 3-4-t). A mozgás jó lesz a 20 perc.
2015. jan. 8. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%

-pont így csinálta a barátnőm is ,gyümölcsöket evett meg ezt-azt ,havi 2 kilókat adott le ezzel a módszerrel,

-soha nem volt rosszul és nem lett semmi baja ,ő 3 hónap alatt 7 kilót fogyott ,

2015. jan. 8. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
Anno hasonlóval adtam le (csak én a húst is kihagytam) 4 hét alatt 13 kilót. A dokim 6 hét alatt kezelt ki a gyomorhurutomból, ami emiatt lett. Majd 3 hónap alatt 16 kiló jött vissza. Inkább csökkentsd a cukorbevitelt, és a finomított szénhidrátokat, mellette mozogj! Heti fél kiló így is lejön, és akkor tartós lesz.
2015. jan. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
59%
Ismét egy elmebeteg...
2015. jan. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Gyakran csináltam ezt a módszert, 4 napig nem ettem, utána fokozatosan visszatértem az evéshez, eleinte főtt krumpli, répa, majd minden. Egyhét alatt 2 kilót leadtam. Két hét múlva mindig nagy zabálás tört rám, iszonyatosan kívántam a csokitortát, gesztenyepürét. Utána pedig 3 kilóval lettem több, a végeredmény mindig +1 kiló volt.
2015. jan. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Időpont ma 05:11

Én meg rendesen étkeztem, rendesen jártam sportolni, nem koplaltam, és 3 hónap alatt 14 kilót fogytam.. Ellenben a barátnőddel és a kérdezővel az én fogyásom tartós maradt. Koplalással nem lehet fogyni. Csak gyümölcs evéssel nem jut be megfelelő vitaminok, ásványi anyagok a szervezetbe.

Lehet a barátnődnek látszólag semmi baja, de ugye te sem vagy orvos, és nem tudhatod milyen vitaminhiányos lett, vagy milyen belsőszervi betegsége lett..

2015. jan. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

rajtam mindig volt legalább 15 kiló felesleg, párnák a karomon, derekamon, combomon :(

én koplalással fogytam 10 kilót, de mikor már elégedett voltam az alakommal és elkezdtem normálisan enni (cukros üdítőket, sütiket, csokikat kerültem továbbra is, de átlag reggelit, ebédet, vacsit megengedtem magamnak) kalóriaszükségleten belül maradva visszahíztam mind 10 kilót

orvos mondta: "a szervezetem beijedt és raktározni kezdett"

2015. jan. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én 3 óránkénti evéssel (egészségesen napi 6x is ettem) és napi 2->20 perc futással (ahogy belejöttem) adtam le havonta 3-4 kilót. Nem értem minek kell koplalni ha egészségesen normálisan kitartással is lehet. Nekem se megy könnyen mert ha elakarok érni valamit akkor kb csak húst tojást zöldséget és gyümölcsöt ehetek de hát valamit valamiért. Koplalással még sose fogytam normálisan
2015. jan. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én beiktattam napi másfél óra edzést,30 kilót fogytam.Sajnos nem tudok a kajáról lemondani!De így legalább azt eszek amit akarok:)
2015. jan. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!