Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Általában 1000 kalória korul...

Általában 1000 kalória korul eszek és mozgok de ma bűnöztem és 2600 kalóriát ettem kb. Nagyon elkeseredtem most mi lesz Elhízok?

Figyelt kérdés
2018. máj. 6. 14:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nem fogsz hízni, hiszen folyamatosan éhezteted magad. Az ilyen falásroham-szerű jelenségek mutatják hogy mennyire rosszul csinálod és mentálisan mennyire rossz beidegződést követsz. Azzal hogy végre egyszer jól "bezabáltál", jól mutatja hogy az akaraterődet már felülírja a test saját ösztöne (amit te bűnözésnek hívsz), hogy enned kellene.


Egy normális embernek attól lenne bűntudata hogy leépíti a saját testét és veszélyezteti az életét vele. Neked attól van bűntudatod hogy egyszer jól mertél lakni feltehetően hosszú idők után. Ez pedig egyértelmű jele hogy valamit nagyon rosszul csinálsz. És a kérdés alapján te is tudod hogy amint abbahagyod a koplalást akkor vissza fog jönni minden amit esetleg leadtál, de félsz szembenézni a tényekkel.


De elhízni fogsz, mert úgy tűnik neked csak ez az egy mondat számít, csak az hogy ma mi van.

2018. máj. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

"Kérlek válaszolj normálisan. Én sem voltam gúnyos veled."


Hülye kérdésre hülye válasz. :)

Phingod sincs az emberi test működéséről, ugye?

Akkor leírom: egy napi 2600 kcal-tól SEM fogsz felszedni még egy kilót se. Inkább a tartós éhezés miatt csont és bőr leszel.

2018. máj. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Már meg is híztál, nincs mit tenni, újra kövér lettél. Egyél napi 500 kcal-t, úgy jó lesz. Egyébként nem kalória, hanem kilokalória.
2018. máj. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Elméletben 7000 kcal=1 kg hízás. Gyakorlatban nem biztos, lehet kevesebb is. Azt nem tudjuk, hány kalóriával tartanál súlyt. 1500? 2000? 2500? Ezt levonod a 2600-ból, és kiderül, hogy hány grammot "híztál" ezen a napon, amit holnap a szokásos koplalással (mert 1000 kcal/nap a legtöbb ember számára az) már le is adsz.

Nem kell elkeseredni, csak gondolkodni. Hízást az okoz, ha hosszabb időn keresztül (hetek, hónapok, évek) a szükségleteinken felül eszünk. Ha egy hétig minden nap 2600 kcal-t ennél, talán már meglátszana a mérlegen, de az se biztos. Függ attól is, miket eszel, mennyit mozogsz, milyen az anyagcseréd és az emésztésed. Ki tudja, lehet, hogy ennyitől is fogynál, nem tudunk rólad semmit.

2018. máj. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Szerintem töröld le a gta-t.
2018. máj. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 EgriPeet válasza:
Félek, hogy belehalsz.
2018. máj. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nem hízol el, az emberi szervezet próbálja fenntartani az egyensúlyt szélsőségesebb körülmények közt is, ami azt jelenti, hogy kb. egy heti folyamatos túlevés kéne ahhoz, hogy bármi észrevehető következménye legyen, úgyhogy nyugi :)

Csomóan fogyóznak úgy, hogy heti 5 nap megszorítás, 2 nap ereszd el a hajam, és fogynak, mert megvan a kalóriadeficit.

2018. máj. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó köszönöm a kedves választ:)
2018. máj. 20. 08:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!