Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Fél évig szinte semmi sportot...

Fél évig szinte semmi sportot nem űzhetek, de a fogyókúrámat nem akarom abbahagyni. Mit tegyek, hogy normális ütemben és túl sok izomvesztegés nélkül fogyjak?

Figyelt kérdés

Sosem voltam igazán izmos, de mindig mozgásban voltam (ha nem is intenzív): séta, túra, városi bicikli, úszás - most egyik sem jöhet szóba.


167-168 cm vagyok és most 63-64 kiló.


2018. máj. 12. 23:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha fekvőbeteg vagy,akkor nem most kell lefogyni,az a helyzet . Inkább egy súlytartást kéne belőni,minél jobb minőségű kajával és sok fehérjével .
2018. máj. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fél év tétlenség már érezhető izomvesztést okoz, nehéz lesz újrakezdeni. Most fontosabb lesz a súlytartás, arra kell törekedned.
2018. máj. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy nem mozoghatsz semmit (kivéve, ha gipszágyban fekszel), legfeljebb más mozgási módot kell beiktatni.

Emellett az étrendedet át kell állítani inkább súlytartásra, mert mozgás nélkül különben csak izmot veszítesz.

2018. máj. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%

Intermittent fasting, vagy akár omad.

Böjt során a gh szint drasztikusan megemelkedik, ami megvédi a fehérjéinket a lebomlástól, sőt, arra is bőven elég termelődik, hogy segítse az izomépítést, ha az lenne a cél.

Persze 6 hónap hosszú idő, így is megsínylik majd az izmaid, de ha minimalizálni akarod a veszteséget, ez a legjobb módja.

2018. máj. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!