Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Normális, hogy nem merek...

Normális, hogy nem merek mások előtt enni? Lehet, hogy túlzásba viszem a versengést? 16/L

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy ha sok ember előtt eszek, akkor lenéznek miatta meg ilyesmik mert tudják páran hogy fogyózok, és félek, hogy azt hiszik, nem teszek meg mindent... Meg van egy osztálytársam aki evészavaros (én is az voltam), és alig eszik, és főleg miatta nem eszek suliban semmit, mert tudja, hogy volt ilyen problémám, és úgy érzem, jobbnak tartaná magát nálam, ha látná, hogy eszek... bár ő jó 6 kg-már nehezebb nálam.

Otthon sem eszek sokat, napi 600-750 kalória között szoktam, hétvégén 1000. Egyedül legjobb barátnőmmel tudok enni bűntudat nélkül.

Meg akkor érzem büszkének magam, ha éhes vagyok...

Ez normális szerintetek? Valakinek volt hasonló?

Meg hogy mindenkihez hasonlítgatom magam és én szeretnék lenni a suliban a legvékonyabb lány... Nektek ez mennyire befolyásolja a fogyásotokat?

Szoktatok versenyezni másokkal ilyen téren?

És ti meddig bírjátok kaja nélkül? Nekem 100 óra a rekord, és mégcsak nem is ájultam el... Ez mitől lehet?

168 cm/52 kg, még 7-et szeretnék fogyni, de lehet 4 is elég lesz.



2018. márc. 17. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Neked nem evèszavarod volt hanem evèszavarod VAN. Amit csinàlsz az koplalàs (főleg ez a ki meddig bìrja ki evés nélkül). Most még viszonylag jó alakod lehet\van de 45 kiló kórosan sovány ehhez a magassághoz. És az hogy nem teszel meg mindent, egy rendes fogyókúra (élrtmódváltás) nem azt jelenti hogy nem eszel semmit. És senkit sem érdekel hogy mit eszel ezt csak te gondolod így.
2018. márc. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én sem ájulok el 100 óra böjttől, de valakinek a rekordja sokkal több egy évnél, szóval esélyünk sincs :D Ami engem illet, szeretek mindennap enni s mivel nincs evészavarom, nem attól érzem magam többnek, ha napokig koplalok és bontom az izmaim, amiből eleve nincs elég.


Evészavarod van, az fix. Bizonyos szintig még értem, hogy örülsz, hogy képes vagy éhesen nem kontrolltalanul rárepülni az ételre, de éhezni büszkén veszélyes érzés és az anorexiásokra kifejezetten jellemző. Én elégedett vagyok, ha megfelelően eszem egy nap, nem túl keveset, nem túl sokat. Szükségünk van evésre. Aki nem hajlamos evészavarokra, tarthat olykor 1-2 böjtnapot, de nem ettől leszel jobb. Az az igazán fontos, hogy napi rendszerességgel és hosszútávon hogyan eszel. Ez nem buta függőség, nem hagyhatod abba, mint a cigizést vagy az alkoholizálást, az életben maradáshoz enned kell.


Aki lenéz, mert a létfenntartáshoz szükséges dolgot cselekszel, az idióta, mentálisan zavart vagy valami hasonló. Ha tudod, hogy enned kell, ne érdekeljen ez, ha nem tudod, akkor neked van komoly zavarod, igaz, ezt már tisztáztuk.

Ne tedd tönkre magad...


750 kcal koplalás, de valószínűleg 1000 is, még ha könnyű is vagy, csak enyhébb.


Az is riasztó, hogy a legvékonyabb akarsz lenni. NEM a minél vékonyabb a jó. Egészséges akarj lenni, a szükséges zsírral és izommal.


Ebben nem kell versengeni másokkal. Nem is lehet. Vannak emberek, akik egészségtelenül vékonyak és az emberek zöme előbb hal bele, minthogy megközelítse a vékonyságát (ami eleve nem szép, hanem riasztó)...

2018. márc. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

Súlyos evészavarod van! Mindenképpen segítséget kell kérned, ha életben akarsz maradni!


A célsúlyod nagy hülyeség, durva alultápláltság lenne.

1200 kcal alatt nem egészséges enni.

Az anorexiások büszkék arra, ha éhesek.

A legvékonyabbnak lenni nem érdem, elég hülye cél is.

A fogyásversenyek sosem egészségesek!

Egészséges ember nem gondolkodik olyasmin, hogy más mit gondol róla csak azért, mert eszik. Csak evészavaros emberek számára központi téma ennyire az étkezés, a többieknél ez nem számít. Nyilván te érzed magad jobbnak attól, ha nem látnak enni, emiatt hiszed azt, hogy ő is úgy érez.

2018. márc. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezek meg mindig anorexias gondolatok, megertem nekem is vannak, de nezz olyan videokat ahol anorexiasok elmondjak hogy milyen bajuk lett engem az fig vissza. Nem lehet gyerekuk, kevesebb ideig elnek, ugyanugy kihullik a foguk mint a bulimiasoknak mert az a vitaminhianytol van nem feltetlen attol hogy naytatja magat. En tenyleg megertelek de neked is ra kell jonnod hogy a aajat eleteddel jatszol meg fogod banni kesobb. Probalj inkabb egeszseges eletmoddal fogyni, es ne thinspo-t nezz hanem ilyen fitnes vloggereket. Remelem tudtam segiteni.
2018. márc. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
11%
Mivan fogpiszkáló, legyen egy kis eszed
2018. márc. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Szerintem többet kéne egyél én pl. 164 centi vagyok és 67kg és még vagyok elégedve a külső mielőtt és mások szerint is jó úgyhogy szerintem egyél mert evészavarod VAN.
2018. márc. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!